Ďalšie varianty tovaru

Hore

Zvážte aj tento produkt

Bosch SMS46MW01E Bosch SMS46MW01E

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Balíček Finish ako darček po registrácii

5 (1)

Voľne stojaca umývačka riadu BOSCH SMS46MW01E v modernom bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A++. Na jeden umývací cyklus dokáže umyť až 13 obedových súprav riadu, preto je vhodná aj do väčších domácností. Umývačka riadu má k dispozícií 6 umývacích programov, 2 špeciálne funkcie VarioSpeed Plus, Extra sušení, program starostlivosti o umývačku a 6 umývacích teplôt. O bezpečnosť pri používaní sa postará AquaStop, servo-zámok, systém šetrného umývania skla a elektronickým blokovaním tlačidiel. BOSCH SMS46MW01E s časovou predvoľbou 1-24 hodín je vybavená elektronickým ukazovateľom zbytkového času v minútach v červenej farbe, eletronickým ukazovateľom nedostatku soli/leštidla.

Základné parametre

  • Maximálna hlučnosť: 46 dB
  • Trieda energ.účinnosti: A++
  • Počet programov: 6

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

AquaStop

Voľne stojaca umývačka riadu disponuje systémom AquaStop, vďaka ktorému sa teraz nemusíte obávať žiadnych nečakaných nehôd vo vašej kuchyni. Dvojvrstvová prívodová hadica, bezpečnostný ventil a podlahová vaňa s plavákovým spínačom vám zaručuje 100 % ochranu. Vy tak môžete vašu umývačku riadu nechať pracovať bez obáv aj bez vašej prítomnosti.

 

Motor EcoSilence DriveTM

Plynulý chod počas umývania vášho riadu zabezpečuje predovšetkým odolný, výkonný a účinný motor EcoSilence DriveTM. Skvelou výhodou je aj jeho nízka hlučnosť, ktorá je len 46 dB. Vy tak môžete nerušenie sledovať televíziu, pracovať alebo oddychovať bez toho, aby vás umývačka riadu rušila.

 

VarioSpeed Plus

Občas sa stane, že potrebujete mať rýchlo čistý riad, ale práve nemáte dostatočný čas na to, aby ho vaša umývačka riadu stihla umyť v takom časom intervale, v akom potrebujete. Práve preto je  BOSCH SMS24AW01E vybavená funkciou VarioSpeed Plus, ktorej súčasťou je špeciálne tlačidlo. Vďaka nemu, tak môžete znížiť potrebnú dobu umývania až na 66 % a to s rovnako skvelými výsledkami.

 

Ochrana skla

Aby toho nebolo málo, umývačka riadu BOSCH SMS24AW01E je vybavená technológiou ochrany skla, čo znamená, že nejustále reguluje stupeň tvrdosti vody. Bez obáv tak môžete do umývačky riadu vložiť váš vzácny porcelán, či cenné sklo.

 

Program sklo 40 °C

Moderná umývačka riadu je vybavená umývacím programom, ktorý vám pri teplote 40 °C zaručí tie najlepšie výsledky. Táto umývačka riadu sa vďaka tomuto programu dokáže postarať o všetky poklady vašej kuchyne ako je napríklad aj krištáľ. Nižšia umývacia teplota, nastavenie optimálnej teploty na oplachovanie čistiaceho prostriedku a predĺžená doba sušenia zaručia, že výsledok bude stáť naozaj za to.

 

LoadSensor

Štýlová umývačka riadu je vybavená funkciou LoadSenzor, ktorá vám pomáha ušetriť vodu a energiu aj v prípade, že umývate menšie množstvo nádob. Senzor sa postará o optimálne využitie množstva vody vďaka čomu tak šetríte nielen samotnú vodu, ale samozrejme aj elektrickú energiu.

 

ActiveWater

Ide o cielené rozloženie vody, optimalizovaná filtračná technológia, rýchlejšie ohrievanie a vyššia výkonnosť čerpadla majú na svedomí dokonalú cirkuláciu vody, čoho výsledkom je, že ušetríte nielen vodu, ale aj energiu. Umývačka riadu BOSCH SMS24AW01E s týmto ekologickým oplachovaním je určite skvelou voľbou pre väčšie domácnosti.

 

Odložený štart

Moderná umývačka riadu je vybavená funkciou odloženého štartu, ktorú určite využijete v prípade, že vašu umývačku budete chcieť ovládať kedykoľvek počas dňa. Po spustení programu sa na displeji vašej umývačky riadu zobrazí presný čas zostávajúci do spustenia.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 46 dB
iTrieda energ.účinnosti: A++
Počet programov: 6
Trieda účin.sušenia: A

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 84,5 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 48 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 46 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotreba: 0,92 kWh
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 262 kWh
Ročná spotreba vody: 2660 L

Funkcie

iDetská poistka: Áno
Počet programov: 6
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 210 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 13
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: SMS46IW08E

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore