Bosch SMS88TI36E vystavený kus s plnou zárukou

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
879,00 €

Pôvodná cena 999,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 17,58 €

Doprava zadarmo

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Voľne stojaca smart umývačka riadu Bosch SMS88TI36E v nerezovom prevedení so šírkou 60 cm, na jeden umývací cyklus účinne umyje až 13 obedových súprav. Je zaradená do úspornej energetickej triedy A+++, ktorá využíva len minimálne množstvo energie. Poteší vás tichá prevádzka, ktorá neprekročí hlučnosť 42 dB. Umývacie programy sú nielenže účinné, ale aj šetrné k riadu. Nápomocný displej zobrazuje všetky aktuálne informácie o prevádzke spotrebiča. Dokonca inteligentný spotrebič môžete ovládať pomocou aplikácie, na základe systému Home Connect. S funkciou časovej predvoľby si môžete nastaviť čas štartu 1-24 hod.. Proti škodám spôsobeným vodou vás 100% chráni technológia AquaStop.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 12 %
  • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

 

Motor EcoSilence Drive

Smart umývačka riadu Bosch SMS88TI36E (Serie | 8) zaistí nielen efektívne a bezpečné umývanie, ale i nerušenú atmosféru bez nepríjemných zvukov. Je totiž vybavená kvalitným a unikátnym motorom EcoSilence Drive, ktorý je maximálne silný, odolný a účinný a popritom i veľmi tichý. Tento jedinečný motor zaistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnosť: 42 dB).

  • 8 programov: Intenzívny 70 °C, Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Tichý program 50 °C, Krátky 60 °C, Sklo 40 °C, Rýchly 45 °C, Predumytie
  • Počet špeciálnych funkcií 5: vzdialené zapnutie Home Connect, IntensiveZone, VarioSpeed Plus, HygienaPlus, ExtraSušenie
  • Program Starostlivosť o umývačku
  • 6 umývacích teplôt

TFT displej

Farebný TFT displej poskytuje informácie okamžite. Pomocou obrázkov a dobre čitateľného typu písma poskytuje informácie o umývacích cykloch a zvolených funkciách, o vývoji umývacieho procesu, zostávajúcom čase a oveľa viac. Praktické pokyny ponúknu aj užitočné informácie o najlepšom spôsobe používania umývačky a ako usporiť vodu a energiu. Okrem toho displej zobrazuje množstvo soli a oplachovacieho prostriedku.

Technológia ActiveWater

Táto preplachovacia technológia maximalizuje účinnosť a zabezpečuje ekologické oplachovanie pre dokonalý výsledok umývania. Cieleným rozložením vody, optimalizovanú filtračné technológií, rýchlejším ohrievaním a vyššou výkonnosťou čerpadla zaisťujúce dokonalejšie cirkuláciu vody šetríte vodu a energiu.

LoadSensor

Množstevná funkcia presne rozozná, koľko vody treba použiť pre daný umývací program. Pri väčšom množstve riadu, kedy je potrebné nechať riad odmočiť, je potrebné pridať viacej vody. Senzor tak optimálne využíva vodu, dokonca aj pri umývaní polovičnej alebo čiastočne plnej. Šetrí vám tak čas, peniaze i životné prostredie. 

AquaSensor

Systém AquaSensor je určený na reguláciu spotreby vody. Automaticky sa zisťuje typ riadov a stupeň znečistenia pomocou svetelného lúča, ktorý riadi umývací proces. Ak zistí väčšie znečistenie riadu zostatkami jedla či tuku a pod. tak automaticky prispôsobí proces oplachovania a ak je riad ešte špinavý, proces oplachovania pokračuje až do úplného dôkladného opláchnutia riadu. Po umytí máte istotu, že riad bude dôkladne čistý.

Sušenie Zeolith

Proces sušenia spotrebuje malé množstvo energie a významne znižuje využívanie výkonu spotrebiča. Tým je zaistená najnižšia spotreba energie s najlepšou triedou energetickej účinnosti A +++. Tajomstvom tejto úspory energie je prírodný minerál Zeolith. Tento minerál sa po ukončení každého umývacieho cyklu regeneruje, vydržia po celú dobu životnosti umývačky riadu a nemusíte ho nikdy vymieňať.

Výmenník tepla

Inteligentná umývačka riadu Bosch zaobchádza s krehkých riadom naozaj šetrne a bez akýchkoľvek rizík. Nemusíte sa báť, že by sa poháre či iný chúlostivý riad znehodnotil alebo rozbil. Nakoľko sa voda predhrieva v umývacom priestore, nedochádza tak k teplotným šokom. 

Funkcia VarioSpeed Plus

Používajte funkciu VarioSpeed Plus na umývanie a sušenie plnej umývačky a dosiahnete perfektný výsledok za najkratší možný čas. Dobu umývania znížite stlačením tlačidla až o 66% so zachovaním bežne vysokej účinnosti umývania. Ak potrebujete rýchlo umyť riad, napr. V priebehu rodinné oslavy alebo narodeninové párty, jednoducho aktivujte funkciu VarioSpeed Plus.

Držiak na poháre GlassSecure

Tento unikátny držiak na poháre s dlhými stopkami bol špeciálne vyvinutý pre umývačku Bosch vybavené systémami košov VarioFlex, VarioFlex Plus alebo VarioFlex Pro. Držiak umožňuje dokonalé umývanie pohárov na víno s dlhými stopkami a pohárov na šampanské a zároveň je bezpečne zaisťuje, aby sa nerozbili. Držiak na sklo, do ktorého sa zmestia štyri poháre na dlhej stopke možno ľahko vsunúť do dolného koša. Jednoduché otočné úchyty poháre rýchlo zafixujú a s pomocou nového zlepšeného programu sklo 40 ° zaisťujú skvelý výsledok umývania.

To správne odporúčanie pre tú pravú prácu.

Vybrať ten správny umývací program môže byť niekedy mylné, ale tiež môže viesť k nie úplne perfektným výsledkom umývania. Technológia Home Connect s funkciou ľahkého štartu odstráni pochybnosti a odporučí vám vždy ten pravý program - priamo z vášho mobilného zariadenia. Zakaždým. A s každým umývaním. Jediná vec, ktorú potrebujete urobiť, je zadať stupeň znečistenia a druh a množstvo riadu, ktoré má byť umytý, do vašej aplikácie Home Connect. Tak môžete jednoducho vybrať ten správny program a dosiahnuť perfektné výsledky, cyklus za cyklom.

Umývačka riadu, ktoré vás udrží v obraze

Vyčkávanie, až vaša inteligentná umývačka doumýva, môže byť stratou času a spôsobovať zbytočný stres. Smart technológia Home Connect privedie vašu myseľ k spokojnosti a pomôže vám byť produktívnejší vo využívaní času. Ak si to želáte, vaša umývačka vám môže zasielať automatické oznámenie do vášho mobilného zariadenia a pohodlne vás tak informovať o aktuálnom stave programu smart umývačky, rovnako ako o ďalších užitočných informáciách. Zvládajte ľahšie viac vecí naraz či už doma alebo vonku.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 42 dB
iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 10 %
Počet programov: 8
Trieda účin.sušenia: A

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 84,5 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 56 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 42 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 10 %
Spotreba vody na cyklus: 7,5 L
Celková spotreba: 0,73 kWh
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 211 kWh
Ročná spotreba vody: 2100 L

Funkcie

iDetská poistka: Áno
Počet programov: 8
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 225 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 13
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: SMS88TI36E

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore