Brabantia 121227 BO (11+23l)

Cena:
149,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,98 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Moderný pedálový odpadkový kôš BRABANTIA 121227 BO 11+23L kombinuje krásny dizajn s dostatkom kapacity. Poteší vás jednoduchá manipulácia vďaka tichému nášľapnému systému otvárania a zatvárania. Celý priestor sa otvorí a vy môžete ľahko vybrať vnútorné vedro či sáčok na odpad. Vo vnútri koša sa nachádzajú 2 nádoby s objemom 11 + 23 L. Kôš sa ľahko čistí vďaka plastovému vnútornému vedru. Tento nadčasový doplnok je vhodný do každej modernej domácnosti či kancelárie.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

BRABANTIA 121227 BO 11+23L

  • Objem: 23 + 11 litrov
  • Výška: 44 cm
  • Šírka: 54 cm
  • Hĺbka: 36,5 cm 

Krásny dizajn a dostatok kapacity

Moderný pedálový odpadkový kôš kombinuje krásny dizajn s dostatkom kapacity. Kôš môžete umiestniť k stene, ku ktorej perfektne priľne, či do rohu miestnosti a ušetrí vám tým veľa priestoru. Tento nadčasový doplnok je vhodný do každej modernej domácnosti či kancelárie.Jednoduchá manipulácia

Poteší vás jednoduchá manipulácia vďaka tichému nášľapnému systému otvárania a zatvárania. Celý priestor sa otvorí a vy môžete ľahko vybrať vnútorné vedro či sáčok na odpad. Vo vnútri koša sa nachádzajú 2 nádoby s objemom 23 + 11 litrov. Môžete tak triediť odpad podľa vašich predstáv. Spodnú časť koša tvorí protišmykový povrch, ktorý ochráni vašu podlahu pred poškodením.

Ľahké čistenie

Kôš sa ľahko čistí vďaka plastovému vnútornému vedru. Súčasťou balenia sú špeciálne sáčky vhodné iba pre odpadkový kôš BO. Okraj sáčku zostáva ukrytý pod vekom koša.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Objem: 34 L

Ďalšie vlastnosti

Značka: Brabantia
Objem: 34 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 54 cm
Hmotnosť: 5641 g
Výška: 44 cm
Hĺbka: 36,5 cm

Ostatné

Kód produktu: 121227

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore