Braun IS 5145WH CareStyle 5

  • Doprava zadarmo

Parný generátor, Príkon: 2400 W, Max.prevádzkový tlak: 6,8 Bar, Parný náraz: 400 g/min, Vertikálne naparovanie, Kontinuálna para: 120 g/min, Odvápňovací systém, Samočistenie, Automatické nastavenie teploty, Objem vodného zásobníka: 2000 ml, Odnímateľná nádoba na vodu, Automatické vypnutie, Dĺžka kábla: 1,8 m, Hmotnosť: 4,2 kg. Viac info


Cena 229,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Parný generátor Braun IS 5145WH CareStyle 5 je vybavený zahnutou žehliacou plochou 3D FreeGlide, inteligentnou technológiou iCare so správnou teplotou pre všetky druhy látok a rýchlym systémom odvápňovania Ultimate FastClean. 2 litrová vyberateľná nádržka na vodu vám ušetrí dlhé hodiny žehlenia bez zbytočného odbiehania od žehliacej dosky.

Parný generátor Braun IS 5145WH CareStyle 5

  • Žehliacia plocha 3D FreeGlide
  • iCare technológia
  • 50% úspora času
  • Vysoký parný ráz a tlak
  • Vyberateľná nádržka na vodu 2 l

Žehliaca plocha 3D FreeGlide

Svetovo prvá žehliaca unikátna plocha 3D FreeGlide s nahor zahnutými okrajmi a skosenými hranami umožňuje efektívny pohyb žehličky vo všetkých smeroch a bez pokrčenia už vyžehlenej bielizne. Jej tvar je inšpirovaný snowbordom a zabezpečuje jednoduchý pohyb po látke všetkými smermi, 360 °, (vpred i vzad) pre jednoduché a efektívne žehlenie. Žehlička sa dostane i do menej prístupných miest, ako sú záševky, zipsy, gombíky, volániky, záhyby. Žehlenie teraz bude ešte oveľa jednoduchšie a rýchlejšie.

Najľahšia žehlička značky Braun

Vďaka tomu, že nádržka na vodu je umiestnená v základni parného generátora, je žehlička ľahká a vhodná nie len na žehlenie na doske, ale taktiež pohodlná na vertikálne žehlenie bielizne len na vešiaku. Uzatvorená rukoväť žehličky umožňuje, že vám žehličky nevykĺzne z ruky a zabezpečí maximálnu bezpečnosť.

iCare technológia so správnou teplotou pre všetky druhy látok

Inteligentná technológia iCare ponúka správnu teplotu pre všetky druhy látok. Žehlenie premieňa v intuitívnu a jednoduchú činnosť, bez nutnosti predchádzajúceho triedenia bielizne podľa množstva alebo špecifických vlastností jednotlivých materiálov. Už nemusíte čakať kým sa žehliaca plocha nahreje alebo vychladne na požadovanú teplotu. Ušetríte tak veľa času a eliminuje riziko poškodenia materiálu.

Ušetrite až 50% času*

Kombinácia unikátnej nahor zahnutej plochy 3D FreeGlide, technológie iCare so správnou teplotou pre všetky druhy látok, rýchleho nahriatia a až dvojnásobného množstva pary oproti naparovacím žehličkám vám ušetrí až 50% času, ktorý by ste bežne strávili pri žehlení.

* Interný laboratórny test, v porovnaní s naparovacou žehličkou Braun TexStyle 5.

Najkĺzavejšia žehliaca plocha EloxalPlus

Najlepšia žehliaca plocha značky Braun s unikátnou kĺzavosťou je 2x tvrdšia než nehrdzavejúca oceľ. Vďaka tomu je odolná proti poškrabaniu a poskytuje dlhú životnosť a šetrnú starostlivosť o bielizeň. Užite si najvyššiu úroveň odolnosti a vynikajúcu kĺzavosť, ktoré vám pomôžu vašu bielizeň vyžehliť rýchlejšie ako kedykoľvek pred tým.

Silný parný tlak a DoubleSteam technológia

Vďaka vysokému parnému tlaku, silnému parnému rázu a technológií Double Steam, ktorá vytvára dvakrát väčšie množstvo pary než bežné naparovacie žehličky*, dosiahnete s parným generátorom bez ťažkostí tie najlepšie výsledky počas žehlenia. Veľký objem pary, až 120 g/min. umožňuje rýchle a precízne žehlenie akejkoľvek bielizne, a dostanete sa i do tých najmenej dostupných miest. Vysoký parný tlak 6,8 barov a silný parný ráz 400 g/min. preniknú akoukoľvek látkou a odstránia všetky nedokonalosti. Rýchlejšie a jednoduchšie.

* Interný laboratórny test, v porovnaní s naparovacou žehličkou Braun TexStyle 5.

Úsporný ECO režim

Pokiaľ potrebujete vyžehliť jemné látky, zvoľte si režim ECO. To obzvlášť oceníte, pokiaľ potrebujete vyžehliť napríklad syntetické materiály, hodváb, vlnu či satén. Tieto druhy látok nepotrebujú tak výrazný parný ráz a vy vďaka tomu ušetríte až 60% energie. Bez kompromisov skvelých výsledkov.

Vyberateľná objemná nádržka na vodu 2 l

Vďaka veľkej dvojlitrovej vyberateľnej nádržke nie je potrebné od žehlenia odbiehať z dôvodu častého dopĺňania vody, čo ešte viackrát skráti dobu žehlenia. Na jedno doplnenie môžete nepretržite žehliť až 1,5 hodiny. Súčasne má nádržka veľký plniaci otvor, ktorý uľahčuje pohodlné dolievanie vody.

Jednoduchý systém odvápňovania Easy CalcClean

V prípade, že je potrebné generátor odvápniť rozsvieti sa kontrolka. CareStyle má 2v1 vyberateľnú odkladaciu plochu na žehličke a čistiacu nádobu. Okrem tejto nádoby potrebujete len vodu z vodovodného kohútika, umiestniť žehličku do nádoby, nastaviť termostat na režim čistenie a stlačiť tlačidlo "Clean". Pravidelné odvápňovanie zabezpečí dlhodobú životnosť produktu.

Bezpečné automatické vypnutie

Parný generátor sa sám po 10 minútach nečinnosti vypne. Pokiaľ náhodou necháte žehličku bez dohľadu, nehrozí žiadne nebezpečenstvo. Funkcia automatického vypnutia taktiež zabezpečuje optimálnu spotrebu elektrickej energie.

Systém jednoduchého uzamykania EasyLock

S praktickým systémom EasyLock jediným pohybom jednoducho a bezpečne zaistíte žehličku proti pádu alebo voľnému pohybu žehličky pri prenášaní generátora - postačí ju len zľahka zatlačiť na základni. Uľahčuje obsluhu a skladovanie výrobku. Vďaka tomuto systému môžete výrobok rýchlo a jednoducho zdvihnúť a uložiť na svoje nové miesto.

Digitálna ochrana proti odkvapkávaniu

Už žiadne odkvapkávanie vody alebo škvŕn na bielizeň počas žehlenia. Vďaka digitálnej technológii, ktorá je dostupná u parných generátorov CareStyle, je teplota kontrolovaná efektívnejšie než klasickým termostatom. Inovatívna ochrana proti odkvapkávaniu funguje už od momentu zapnutia žehličky a zabraňuje distribúcii vody, pokiaľ nebude spotrebič správne zohriaty.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 2400 W
Kontinuálna para 120 g/min
Automatické vypnutie Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Braun IS 5145WH CareStyle 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami