Braun MQ 3135 Multiquick 3


Tyčový mixér, Príkon: 900 W, Počet rýchlostí: 11, Ergonomická rukoväť, Pulzný spínač, Obsah balenia: šľahacia metla, Farba: čierna. Viac info


Cena 59,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,20 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

14×

92.3% Kvalita
Výborná

91.7% Hodnota za peniaze
Výborná

14 + nakupů

Zobraziť 14 recenzií

Popis produktu

Ponorný mixér Braun MQ 3135 kombinuje tradičnú nemeckú kvalitu s inovatívnymi funkciami a dizajnom. Je malý, ľahký a nezaberie v prepchatej kuchyni príliš veľa miesta. Mixér s výkonom 900 W vždy dobre poslúži. Vďaka vymeniteľným hlaviciam máte možnosť klasického šľahania, krájania byliniek a cibule nadrobno, alebo sekania orieškov. Súčasťou balenia je aj nádoba na mixovanie s obsahom 600 ml s mierkou, veko, šľahacia metla na šľahanie bielkov alebo smotany a praktický univerzálny sekáčik na sekanie mäsa, syra, cibule, byliniek, atď. Súčasťou sekáčika je 500 ml nádobka, ktorá uľahčuje napríklad sekanie cibule.

Braun MQ 3135 Multiquick 3

 • Výkon 900 W
 • Nádoba na mixovanie s objemom 600 ml
 • 11 rýchlostí + Turbo
 • Nerezová mixovacia noha
 • PowerBell Plus technológia s extra sekacím nožom
 • SplashControl technológia
 • EasyClick systém

Neoceniteľný dizajn. Už 100 rokov je značka Braun postavená na troch dôležitých princípoch. Výnimočný dizajn značky Braun je jednoduchý, praktický a má dlhoročnú výdrž. Mixér MultiQuick 3 Vario s technológiou ovládania VarioControl prináša 11 rýchlostí, ktoré je možné priebežne bez problémov meniť a efektívne tak mixovať s maximálnou presnosťou. Nastavenie rýchlosti je ovládané doslova končekmi prstov. Stlačenie tlačidla turbo prinesie ešte jemnejšie výsledky mixovania. Predstavujeme mixovaciu nohu PowerBell Plus s inovatívnou sekacou čepeľou pre rýchlejšie a efektívnejšie výsledky mixovania. Patentovaný systém EasyClick umožňuje väčšiu všestrannosť pri varení vďaka jedinému cvaknutiu. Dve tlačidlá a jeden pohyb pre rýchlu a jednoduchú výmenu pestrej ponuky príslušenstva EasyClick.

Motor s výkonom 900 W

Každý z tyčových mixérov značky Braun má integrovaný výkonný a vysoko kvalitný motor. Ergonomický dizajn navyše zabezpečí, aby sa dal mixér ovládať iba jednou rukou a bez nadmerných vibrácií alebo hluku. Sila 900 W je k dispozícii pri každom varení. 

Rýchle a ľahké mixovanie 

Technológia PowerBell Plus ponúka výnimočný tvar mixovacej nohy, zvonu a pozície nožov v jeho vnútri. PowerBell Plus má naviac v strede extra čepeľ na mletie, ktorá mixéru umožňuje zvládnuť rozmixovať väčšie množstvo surovín na jedno otočenie . Táto kombinácia vlastností zabezpečuje, že sú suroviny vtiahnuté do stredu zvonu a efektívne a rýchlo rozmixované. Vo výsledku je zmes hladká a jemná. Kuchyňa je potom čistá a bez neporiadku.

Na výber 11 rýchlostí s Turbom navyše

Braun MQ 3135 Multiquick 3 umožňuje na výber jednu z 11 rýchlostí.  Dá sa nastaviť s ľahkosťou a presnosťou pomocou otočného kolieska. V prípade potreby ešte jemnejších výsledkov mixovania, stačí stlačiť tlačidlo Turbo, čo sprístupní maximálny výkon.

SplashControl - obrana proti rozstreku mixovanej zmesi

Všetky tyčové mixéry zo série Braun MultiQuick majú integrovanú funkciu SplashControl. Tá vďaka unikátnemu tvaru zvonu tvarovanému proti smeru pohybu nožov bráni tzv. "hurikánovému efektu". Mixovaná zmes sa tak pri práci nedostane von z nádoby. Všetko pre mixovanie bez neporiadku v kuchyni.

EasyClick zaručuje bezproblémovú výmenu príslušenstva

Systém EasyClick umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu príslušenstva, na čo stačí jedno kliknutie. Stačí si vybrať správne príslušenstvo a neobmedzene sa venovať príprave kulinárskych špecialít. Jednoduché, múdre a bezproblémové. 

Najširšia ponuka príslušenstva podnecuje kreativitu v kuchyni

Braun MultiQuick Systém ponúka dychvyrážajúce množstvo príslušenstva, ktoré nemá konkurenciu. Braun MQ 3135 Multiquick 3 je viac ako len tyčový mixér. Ponúka mixovanie, sekanie, krájanie, drvenie, šľahanie, hnetenie, strúhanie, pasírovanie a mletie. Okrem toho dáva možnosť pripraviť hranolky, kocky aj rezančeky. Ak by pribalené príslušenstvo nestačilo, je možné vybrané príslušenstvo EasyClick dokúpiť samostatne presne podľa potreby. Každý kus príslušenstva je možné po odobratí dať pohodlne umyť do umývačky riadu. Samozrejmosťou je, že sú všetky časti príslušenstva, ktoré prichádzajú do kontaktu so surovinami, bez BPA.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 800 g
Počet rýchlostí 11
Príkon 900 W
Ergonomická rukoväť Áno
Pulzný spínač Áno
Drtenie ľadu Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

4,7 / 5

14 recenzií Braun MQ 3135 Multiquick 3

92.3% Kvalita
Výborná

91.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Janka

28. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Všetko

Peter

28. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze DobráIgor

26. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Výkonny a vcelku ľahky mixér

Alena

22. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Dizajn
 • Prakticke komponenty
 • Nadobku na sekanie nemozno napevno uzavriet

Vykonny ponorny mixer, znacka Braun zatial nikdy nesklamala