Braun MQ3038WH MultiQuick 3 Spice+

  C-Braun-MQ3038

  C-Braun-MQ3038


  Šírka: 5.3 cm, Hmotnosť: 779 g, Počet rýchlostí: 2, Príkon: 700 W, Ergonomická rukoväť: Áno, Pulzný spínač: Áno, Drtenie ľadu: Nie Viac info


  Cena 48,99 €

  Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  Top príslušenstvo

  Bežná cena
  Zadarmo
  Nay Extra cena Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  0,0 / 5

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené

  0 + nakupů

  Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

  Popis produktu

  Tyčový mixér Braun MQ3038WH MultiQuick 3 Spice+ ponúka výkon 700 W a 2 rýchlosti. Vďaka technológii PowerBell Plus s extra mlecou čepeľou umožňuje rýchle a jemné spracovanie surovín.

  Tyčový mixér Braun MQ3038WH MultiQuick 3 Spice+

  • Výkonný 700 wattový motor
  • PowerBell Plus s extra sekacím nožom
  • Mixovacia noha z nehrdzavejúcej ocele
  • 2 rýchlosti
  • SplashControl proti rozostreku surovín
  • EasyClick pre jednoduchú výmenu príslušenstva
  • Mlynček na korenie

  Výkonný 700 wattový motor

  Každý z ponorných tyčových mixérov Braun je vybavený výkonným a vysokokvalitným motorom. Spolu s ergonomickým dizajnom bol navrhnutý tak, aby sa dal ovládať iba jednou rukou a bez nadmerných vibrácií alebo hluku. Užite si silu 700 W priamo vo vašich rukách.

  Rozmixuje suroviny jednoducho a rýchlo

  PowerBell Plus technológia ponúka unikátny tvar mixovacej nohy, zvona a pozície nožov vo vnútornej strane zvonu. PowerBell Plus má najviac v strede extra mleciu čepeľ, vďaka ktorej mixér zvládne rozmixovať, na jedno otočenie, väčšie množstvo surovín. Táto kombinácia vlastností zabezpečuje, že sú suroviny vtiahnuté do stredu zvona a efektívne a rýchlo rozmixované. Výsledkom je hladká a jemná zmes, a čistá kuchyňa bez akéhokoľvek neporiadku.

  2 rýchlosti

  Ovládanie je logické a umožňuje jednoduché použitie, aby ste si mohliť užiť mixovanie len jednou rukou. Vyberte si z dvoch rýchlostí k rýchlemu dosiahnutiu skvelých výsledkov.

  SplashControl proti fŕkaniu surovín

  Všetky ponorné tyčové mixéry Braun MultiQuick ponúkajú taktiež technológiu SplashControl, ktorá vďaka unikátnemu tvaru zvona, otočeného proti smeru pohybu nožov, zabraňuje "hurikánovému efektu". Tekutina sa pri mixovaní nedostane von z nádoby. Užite si mixovanie bez neporiadku v kuchyni.

  EasyClick na jednoduchú výmenu príslušenstva

  Systém EasyClick umožňuje jednoduchú a rýchlu výmenu príslušenstva iba jedným kliknutím. Vyberte si to správne príslušenstvo a pripravte sa na neobmedzené kulinárske výtvory. Inteligentné, jednoduché, univerzálné.

  Mlynček na korenie a kávu

  Mlynček z nehrdzavejúcej ocele, na korenie a kávu je skvelým príslušenstvom pre všetkých milovníkov čerstvo namletého korenia. Nádoba z nehrdzavejúcej ocele nepohlcuje pachy, takže jeden deň môžete namlieť voňavú škoricu a druhý deň môžete pomlieť kmín aleho chilli. Nože majú špeciálny tvar, aby zvládli pomlieť i drobné korenie. Jednoducho sa taktiež dajú z nádoby vytiahnúť. Korenie ide pohodlne vysypať a nádobku môžete dať umyť do umývačky riadu.

   

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Šírka 5.3 cm
  Hmotnosť 779 g
  Počet rýchlostí 2
  Príkon 700 W
  Ergonomická rukoväť Áno
  Pulzný spínač Áno
  Drtenie ľadu Nie

  Ocenenie a hodnotenia produktov

  C-Braun-MQ3038

  C-Braun-MQ3038

  0,0 / 5

  0 recenzií Braun MQ3038WH MultiQuick 3 Spice+

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené