Braun Satin Hair 5 AS530

Zobraziť


Značka: Braun, Keramický povrch: Nie, Počet nastavení: 3


Cena 38,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


3,5 / 5

40% Kvalita
Priemerná

20% Hodnota za peniaze
Nízka

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Kulma BRAUN Satin Hair 5 AS530 Airstyler tvaruje vďaka pare suché vlasy. Nemusíte si teda vlasy umývať vždy, keď si ich potrebujete upraviť. Stlačením tlačítka suché vlasy ich ľahko a rýchlo osviežite.

Tvarovanie a obnova účesu a úžasná ochrana vlasov: teplovzdušná kefa na vlasy Satin Hair 5

Vlny, kučery, upravené končeky, objem... S teplovzdušnou kefou na vlasy Braun Satin Hair 5 si môžete každý deň vytvoriť nový účes. Alebo aj dva či tri! Teplovzdušná kefa Braun Satin Hair 5 vlasy naraz suší aj upravuje – a to ich ani nemusíte zakaždým umývať. Stačí použiť parnú funkciu na dodanie silného prúdu vlhkosti každému prameňu, ktorý upravujete.
Účes nezabudnite spevniť dômyselným studeným vzduchom. Bez ohľadu na to, aký účes si dnes vyberiete, s teplovzdušnou kefou Braun Satin Hair 5 si môžete byť istá, že vaše vlasy budú krásne na pohľad aj na dotyk. Vychutnajte si ich lesk.

Parná funkcia

Vlasy nemusíte umývať vždy, keď si budete chcieť vytvoriť nový účes. Výkonná parná funkcia vám umožňuje znovu upraviť suché vlasy pomocou pary. Stačí stlačiť tlačidlo a teplá, jemná para osvieži vaše vlasy – veľmi užitočná funkcia na dni, keď si neumývate vlasy, aby ste aj napriek tomu získali účes podľa vašich predstáv.

 

Sieťový filter

Dômyselný sieťový filter na zadnej strane ergonomicky tvarovanej rúčky pomáha zabraňovať lámaniu vlasov. Vlasy chráni pred vtiahnutím a zachytením vo vnútri prístroja. Vďaka tomu je úprava vlasov ešte bezpečnejšia. Filter môžete navyše pohodlne zložiť a vyčistiť.

Jedinečné nadstavce

Jedinečné stylingové nadstavce zabraňujú vysušovaniu vlasov a prinášajú optimálne výsledky ich úpravy, pretože teplo distribuujú rovnomerne. Hladké štetiny kief spoľahlivo držia vlasy na dosiahnutie efektívnych výsledkov úpravy účesu bez poškodenia kutikuly vlasov. Tri nadstavce: malá kefa (18 mm), veľká kefa (36 mm) a nadstavec pre objem účesu.

Osobné nastavenie

Individuálna úprava si vyžaduje individuálne nastavenia. Tri rôzne nastavenia od Braunu prispôsobujú teplotu a rýchlosť prúdenia vzduchu vašim individuálnym potrebám. Vždy si môžete byť istá, že teplota a rýchlosť prúdenia vzduchu sú vhodné pre váš typ vlasov, aby sa počas úpravy účesu nevysušovali.

Kučery

Hebké, lesklé a prirodzene vyzerajúce kučery sa vždy tešia obľube. Vytvorte si vlastný kučeravý účes s teplovzdušnou kefou Braun Satin Hair 5.

Vlny

Pre nádherné hollywoodske účesy zo 40-tych rokov minulého storočia alebo jemný, prirodzený vzhľad – vlny dodávajú účesu štruktúru a pôvabne lemujú vašu tvár.

Upravené končeky vlasov

Dodajte vášmu účesu pôvab pomocou upravených končekov. Sú moderným zakončením akéhokoľvek účesu a ľahko ich vytvoríte pomocou teplovzdušnej kefy na vlasy Braun Satin Hair 5.

Objem

Po nádhernom objeme túži snáď každá žena. S teplovzdušnou kefou na vlasy Braun Satin Hair 5 ste iba krok od luxusného objemu.

Obsah balenia:

  • Teplovzdušný ondulačná kefa Satin Hair 5 AS 530
  • Veľká tvarovacia kefa (36 mm)
  • Malá tvarovacia kefa (18 mm)
  • Nástavec pre zväčšenie objemu

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Braun
Keramický povrch Nie
Počet nastavení 3

Hodnotenie

3,5 / 5

2 recenzie Braun Satin Hair 5 AS530

40% Kvalita
Priemerná

20% Hodnota za peniaze
Nízka

Miriam

11. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Priemerná

Hodnota za peniaze Nízka


  • Pokazila sa ešte v záruke.

Zoltán

25. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Spokojná