Braun Series 3-3010BT Wet&Dry

Cena:
77,90 €

Pôvodná cena 109,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,56 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Holiaci strojček BRAUN Series 3-3010 BT Wet&Dry je navrhnutý pre mužov, ktorí si radi upravujú bradu a fúzy. Strojček ponúka až 5 rôznych nástavcov, s ktorými je možné dosiahnuť dokonalý vzhľad. Trojitý holiaci systém s planžetami a stredovou lištou účinne oholí krátke aj dlhé fúzy. Trojdňové strnisko odstránite vďaka skvelej technológii MicroComb, ktorá si s ním ľahko poradí. Holiaci strojček BRAUN Series 3-3010 BT je navrhnutý tak, aby vám padol do ruky. Dobíjacia batéria Vám po 1 hodine nabitia umožní holenie v dĺžke až 45 minút. Rýchle 5 minútové nabitie postačí na jedno oholenie. Vhodný aj pre holenie pod tečúcou vodou.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 29 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Trojitý holiaci systém 

Dve planžety SensoFoil ™  a stredová strihacia lišta sa prispôsobí kontúram tváre a každým ťahom účinne oholí krátke aj dlhé fúzy.  Planžety sú špeciálne navrhnuté tak, aby účinne odstránili fúzy a pritom zanechali jemný pocit na Vašej  pokožke. Zastrihávacia lišta si hladko poradí aj s ťažšie odstrániteľnými fúzmi. Vďaka trom nezávisle sa pohybujúcim strihacím prvkom dosiahnete hladné oholenie. Holiaci strojček patrí k rade Braun Series 3, ktoré sú 100% vodotesné. Výhodou strojčekov je, že ich môžete ponoriť až do 5 metrovej hĺbky. Nemusíte sa obávať zdĺhavého čistenia, strojček stačí po použítí len opláchnuť pod tečúcou vodou.

Technológia MicroComb

Rýchlejšie oholenie zabezpečuje technológia Microcomb, ktorá privádza do strihacích dielcov viac fúzov. Strihacie dielce tvoria dva rady drobných drážok v pravidelných rozostupoch, ktoré sa nachádzajú okolo stredového zastrihávača. Každým ťahom sa zachytí a zastrihne viac chĺpkov čo zrýchli holenie. Technológiu oceníte najmä pri trojdňovom strnisku, jeho odstránenie bude omnoho jednoduchšie ako pri iných holiacich strojčekoch.

Ako dosiahnuť dokonalý vzhľad

Holiaci strojček Series 3-3010BT s ľahko vymeniteľnými hlavami Vám umožní dosiahnuť dokonalý vzhľad. Holiaci strojček má  dve holiace hlavy a ergonomickú rukoväť s modrým gumenným povrchom. Ak si radi upravujete Vašu bradu alebo fúzy, máme tu pre Vás päť ľahko vymeniteľných nástavcov, ktoré umožnia zvoliť požadovanú dĺžku fúzov. Bradu a fúzy si môžete skrátiť od 1 až po 7 mm. Nástavce od spoločnosti Braun sú konšturované podľa najvyšších štandardov a zaručia kvalitný strih.

Holenie na  mokro alebo na sucho

Ak patríte k tým, ktorí nemajú radi obmedzenia holiaci strojček Braun Series 3-3010BT, je tu pre vás. Holenie na sucho, s vodou, holiacou penou alebo gélom zaručí komfortné používanie a príjemnejší pohyb po pokožke.  So strojčekom Braun Series 3-3010BT (Wet&Dry)  sa môžete oholiť aj priamo v sprche.

Výdrž batérie 

Nabíjanie po dobu 1 hodiny vám poskytne kapacitu pre až 45 minút holenia bez sieťového prívodu. Rýchle päťminútové dobitie vystačí pre jedno oholenie bez sieťového prívodu. SmartPlug sa automaticky prispôsobí používanému napätiu v rozmedzí 100 V až 240 V. Pre vaše pohodlie - doma i na cestách.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Napájanie: 230V + batéria
Holiaci systém: Vibrácie
Suché a mokré holenie: Áno
Počet holiacich hláv: 2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Braun
Vodotesný: Áno
Holiaci systém: Vibrácie
Počet holiacich hláv: 2
Umývateľný: Áno
Čistiaca a nabíjacia jednotka: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá
Šírka: 23 cm
Hmotnosť: 280 g
Výška: 18 cm
Hĺbka: 5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: kryt, hlava, nastavce

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

Napájanie: 230V + batéria

Batérie

Typ akumulátora: NiMh
Doba nabíjania: 1 hod.
Indikácia stavu nabitia: Áno
Výdrž batérie: 45 min.

Funkcie

Suché a mokré holenie: Áno
Zastrihávač: Nie

Ostatné

Kód produktu: 3010 BT

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore