Call of Duty: Black Ops - Cold War Xbox Series X hra

Cena:
64,90 €

Pôvodná cena 74,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,30 €

POPIS PRODUKTU

Akčná FPS hra Call of Duty: Black Ops - Cold War je pre platformu Xbox Series X. Dej hry vás zavedie do 80. rokov, do obdobia Studenej vojny. Zažijete skvelé grafické spracovanie prostredia, postáv a herných efektov. Lokáciami vašich misií bude východný Berlín, Vietnam, Turecko či Moskva. Stretnete sa so známymi postavami z Call of Duty: Black Ops. Hra ponúka kampaňový mód a režim multiplayer, na ktorý sa vyžaduje predplatné služby Xbox Live Gold.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Odporúčame
  • Zľava 13 %
Popis produktu
ň

 

* Vďaka platforme Xbox Series X si Call of Duty: Black Ops - Cold War zahrajete s vylepšenou podporou frame-rate a ray-tracing *

Kruté časy

Akčná hra Call of Duty: Black Ops - Cold War prináša pohľad do čias Studenej vojny. Ťažké a nemilosrdné 80. roky vám dajú pocítiť neistú geopolitickú situáciu. Vďaka jedinečným herným zážitkom si vychutnáte boj proti svetovej hrozbe. V singleplayer režime sa ocitnete v úlohe tajného agenta, ktorý bude nasledovať cestu tajomného Persea. Ten má za úlohu zhoršiť spoločenskú situáciu. Hrou vás bude sprevádzať nielen skvelé grafické spracovanie, ale taktiež dialógy a filmové scény, ktoré priblížia dej hry. 

Ikonické miesta a známe postavy

Azda najväčším konfliktom Studenej vojny boli kruté boje vo Vietname. Presne tam vás vaša misia zavedie. Nebudú chýbať ani ďalšie ikonické miesta ako východný Berlín, Turecko či Moskva. Ak ste už hrali predošlé Call of Duty: Black Ops, určite si spomínate na postavy Frank Woods, Alex Mason a Jason Hudson, ktoré sa v Cold War objavia. S Frankom sa opäť pustíte do náročného a veľakrát nevyrovnaného boja proti presile. 

Neustále napätie a akcia

Ako to už v sérii Call of Duty býva, o akciu a dychberúce herné zážitky bude postarané. Pripravte sa na nebezpečnú prestrelku s nepriateľom, výbuchy, skvelú grafiku a zvuk.

Pozor, už prichádzajú

Neodmysliteľnou súčasťou moderných častí Call of Duty je obrana a boj proti Zombie. Tento mód si budete môcť zahrať spolu s kampaňou a režimom multiplayer.

Multiplayer mód

Na hranie online s vašimi spoluhráčmi budete potrebovať predplatné služby Xbox Live Gold. Okrem základnej kampane, Black Ops: Cold War ponúka mnoho ďalších možností hrania online. Ďalšia a nebezpečnejšia éra Zombie, Call of Duty: Warzone, multiplayer mapy, komunitné udalosti, bonusové obsahy hrania a ďalšie predmety. To všetko zabezpečí Battle Pass systém.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: DVD
Platforma: Xbox Series X
Typ hry: FPS
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Activision
Médium: DVD
Platforma: Xbox Series X
Typ hry: FPS
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 140 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 66 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

Dabing: anglické
VR hra: Ne
Potrebný internet: Áno

Ostatné

Kód produktu: ACX40830

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore