Camry CR8065


Maximálna hlučnosť: 50 dB, Celkový čistý objem: 24 L, Kompresor: Nie, Pripojenie 220V: Áno Viac info


Cena 109,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Autochladnička Camry CR8065 v šedej farbe má kapacitu 24 l. K dispozícii má prepínač chladenia/ohrevu. Vybavená je špeciálnou izoláciou. Chladí 15 °C pod okolitú teplotu a vo vnútornom priestore udržuje konštatnú teplotu. Ergonomická skladacia rukoväť slúži pre jednoduchšie premiestňovanie. Veko autochladničky Camry CR8065 je vybavené poiskou. V balení je sada napájacích káblov pre závsuvku DC12V a napájanie 230 V AC.

 

 

Dobrá izolácia

Termoelektrický chladiaci box je vyrobený so špeciálnou izoláciou,ktorá výborne udržuje konštantnú teplotu. Tichý ventilátor autochladničky Camry CR8065 dosahuje hlučnosť maximálne 50 dB, čo vás v noci zaručene nebude vyrušovať. V novom modernom tvare ostane box chladný aj hodiny po odpojení od zdroja. Kým je chladiaci box zapojený do auta, alebo do siete, udrží vnútornú teplotu boxu 15 °C pod okolitou teplotou. S objemom 24 l si môžete pokojne vyraziť na výlet a zbaliť si do nej potrebné potraviny.

Uzatváranie a prenášanie

Otvárateľné veko je uchytené na pántoch. Veko má zvnútornej strany výstupok, ktorý presne zapadá do boxu a zaručuje tak bezpečné tesnenie. Dokonale zapadá do chladiaceho boxu ako aj praktické madlo. Kompaktný chladiaci box tak môžete pohodlne prenášať kamkoľvek potrebujete. Autochladnička má ideálny tvar, ktorý zabraňuje prevráteniu za každých okolností.

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 50 dB
Celkový čistý objem 24 L
Kompresor Nie
Pripojenie 220V Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Camry CR8065

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené