Candy CS 6B0S3PSA vstavaná umývačka riadu


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda B, Kapacita 16 súprav riadu, Spotreba energie: 66 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Spotreba vody 9,5 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 10, Automatické otváranie dverí, Výška: 81,8 cm, Šírka: 59,7 cm, Hĺbka: 55,5 cm. Viac info


NAY Extra cena 683,99 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 76,00 €.

Cena 759,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 15,20 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 76,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Candy CS 6B0S3PSA s energetickou triedou B a spotrebou energie 66 kWh na 100 cyklov, ponúka efektívne umývanie a úsporu energie. Maximálna hlučnosť 40 dB, spotreba vody 9,5 na umývací cyklus zaručí účinné umývanie s minimálnym odpadom. Súčasťou je aj Smart ovládanie pomocou mobilu a 10 programov, ktoré vám pomôžu prispôsobiť umývačku vašim potrebám. Predná krycia doska nie je súčasťou umývačky.

 

 

 

Šikovný pomocník v domácnosti

Vstavaná umývačka riadu Candy CS 6B0S3PSA ponúka špičkový výkon a spoľahlivosť s energetickou triedou B. Kapacita 16 súprav riadu dokáže umyť väčšie množstvo riadu a je ideálnou voľbou pre modernú domácnosť. Spotreba energie 66 kWh na 100 cyklov a maximálna hlučnosť 40 dB prináša dokonalého spoločníka pre vaše potreby. Spotreba energie vody 9,5 na jeden umývací cyklus zaručuje tichý a efektívny chod. Vďaka svojim funkciám a 10 programom ponúka jednoduché a pohodlné ovládanie. 

Maxi Tub je model umývačky riadu, ktorý je vybavený súpravou rýchlych cyklov, aby vyhovoval každej vašej potrebe. S jeho najväčšou vaňou v štandardnej veľkosti je umývanie riadu jednoduchšie a umožňuje vám umiestniť aj veľké množstvo riadu. S kratšou dobou umývania získate viac priestoru na umývanie. 

Umývačka riadu Candy Rapidò je vybavená novým invertorovým motorom Speed-Drive, ktorý je bezkefový a poskytuje vysoký umývací výkon pri nízkej spotrebe energie. Tento motor je najinovatívnejší a najodolnejší vo svojej triede. S umývačkou Candy Rapidò môžete očakávať vynikajúce výsledky umývania riadu bez zbytočného plytvania energiou.

Držiak na poháre

Umývačka Rapidò s novým držiakom na poháre je ideálnym riešením pre ochranu vašich chúlostivých predmetov, ako sú poháre na víno a krištáľový riad. Je vybavená gumovým povrchom, ktorý zaisťuje maximálnu ochranu a minimalizuje riziko poškodenia. S touto umývačkou môžete mať istotu, že vaše poháre a riad budú vždy v bezpečí.

Systém Powerwash

Nový systém Powerwash s šiestimi prídavnými vodnými tryskami je ideálny pre umývanie najšpinavšieho riadu, ako sú hrnce a panvice. Tieto trysky zabezpečujú zvýšený prietok vody a výrazne zlepšujú výsledky umývania. Vďaka nim budete mať riad dokonale čistý a lesklý. Systém Powerwash je skvelým partnerom pre každú kuchyňu.

Cyklus Wash & Dry 35´

Candy Rapidò umývačky sú nové a revolučné. S ich najrýchlejším cyklom umývania a sušenia na trhu dokážu umyť a vysušiť vaše riady za neuveriteľných 35 minút. S touto rýchlosťou nebudete musieť čakať dlho na čisté riady. Ušetrite čas a získajte dokonalé výsledky s umývačkami Candy Rapidò.

Aplikácia hOn a Snap & Wash

Optimalizované naplnenie riadu v umývačke riadu za pomoci aplikácie hOn. Stačí odfotiť koše, aplikácia automaticky rozpozná množstvo, druh, materiál a polohu vášho riadu. Funkcia navrhne optimalizované plnenie a najvhodnejší umývací cyklus. Tým ušetríte nielen čas, ale aj peniaze.

Doplnková funkcia Express & Hygiene

Táto funkcia je vybavená sadou funkcií na zaistenie maximálnej flexibility umývacieho cyklu. Funkcia Express zabezpečí skrátenie doby zvoleného cyklu a funkcia Hygiene zvyšuje teplotu umývania pre lepší výkon a sanitáciu samotnej vane.

Jednoduché ovládanie

Umývačka riadu značky Candy je skvelým pomocníkom v každej kuchyni. S jej textovým displejom a dotykovým ovládaním je komunikácia s ňou jednoduchá a intuitívna. Okrem toho, umývačka ponúka 25 jazykových možností vrátane češtiny a slovenčiny. Už sa nebudete musieť trápiť s nezrozumiteľnými manuálmi, pretože ovládanie bude také jednoduché, že si ho zapamätáte hneď na prvýk dotyk.

Automatické otváranie dverí

Systém automatického otvárania dvierok Smart Door je možné využiť ako doplnkovú funkciu pri všetkých umývacích cykloch umývačiek Candy Rapidó. Dvierka sa automaticky otvoria počas fázy sušenia o niekoľko cm, čím je umožnená cirkulácia vzduchu. Dochádza k optimalizácii teploty počas fázy oplachovania a tak sa aj zníži spotreba energie.

Ďalšie funkcie : 

  • Polohovanie výšky koša
  • Odložený štart o 24 hodín 
  • Klzná dekoračná doska - Výkyvné pánty
  • Sklopiteľné držiaky riadu
  • Vnútorné osvetlenie 
  • Tretí kôš na príbory

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.7 cm
Maximálna hlučnosť 40 dB
Počet súprav riadu 16
Trieda energetickej účinnosti B

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CS 6B0S3PSA vstavaná umývačka riadu

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami