Canon EF 50 mm 1: 1.2 L USM

  • Výpredaj

Objektív, Typ objektívu: štandardný, Vhodný pre formát snímača: Full Frame, Pre žáner: koncerty, portréty, reportáže, produkty, streetfoto, Min. ohnisková vzdialenosť: 50 mm, Svetelnosť objektívu: 1.2 min., 1.2 max., Typ bajonetu: Canon EF, Zabudovaný AF motor, Min. zaostrovacia vzdialenosť: 45 cm. Viac info


Cena 1 699,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 33,98 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Šikovný objektív Canon EF 50 mm 11.2 L USM poskytuje vysokú svetelnosť, ktorá je vhodná najmä v interiéri, napríklad pri fotení portrétov. Konštrukcia je robená do takzvanej kruhovej clony, čo znamená, že je možné zachytiť objekty aj v menšej hĺbke alebo v pozadí. Zaostrovanie je rýchle, tiché a hladké, to vďaka systému USM. Poskytuje informácie o vzdialenosti objektu a podľa toho vypočítava najvhodnejšiu intenzitu blesku, vymeranie expozície a rýchlosť spustenia clony.

Objektív do každej situácie

Štandardný telefoto objektív Canon EF 50 mm L USM využijete pre fotenie osôb, prírody, zapadajúceho slnka alebo ďalších činností, pretože si udržiava svoju všestrannosť a nebudete vďaka tomu musieť chodiť s viacerými objektívmi, ak ste len občasným fotografom. K tomu ponúkne svoju kompaktnosť, s ktorou si ho budete môcť vložiť aj do príručnej tašky alebo dokonca vrecka a tak si ho budete môcť zobrať skutočne kamkoľvek, kde to práve potrebujete. S vhodným širokouhlým fotoaparátom Canon skupiny L vytvoria pozoruhodné fotografie.

Objektív do každej situácie - CANON EF 50MM 1:1.2 L USM

Šošovky

Konštrukcia jeho jedinečných šošoviek obsahuje 8 elementov v šiestich skupinách a tak je zabránené nepríjemným šmuhám na fotografiách, ktorým chcete určite v každej situácií predísť. Vytvárajú efekt zaostreného objektu v popredí a jemne rozmazané pozadie, ktoré ľudia po celom svete milujú a tak sa budete môcť svojimi fotografiami vhodne prezentovať.

Šošovky - CANON EF 50MM 1:1.2 L USM

Priblíženie

Hodnota zamerania na fotoaparáte je 50mm f/1.2, čo v praxi znamená, že dostanete slušný rozsah fotografovaných objektov. Budete môcť zachytiť objekt, ktorý je necelého pol metra od vás, takže vystačí na blízke fotenie, ale aj taký, ktorý je od vás pol kilometra, čo len dokazuje jeho všestrannosť.

Priblíženie - CANON EF 50MM 1:1.2 L USM

Zaostrenie

Objektív Canon EF 50 mm L USM disponuje systémom zamerania AF, vďaka ktorému sa objekt, ktorý sa chystáte zachytiť zaostrí behom okamihu. Takto nemusíte dlho čakať a môžete fotiť aj rýchlejšie sa pohybujúce objekty a snímku máte do niekoľkých sekúnd hotový.

Zaostrenie - CANON EF 50MM 1:1.2 L USM

Odolnosť

Nemalou výhodou objektívu je aj jeho zaujímavá konštrukcia, s ktorou sa vám nepoškodí ani počas nepriazne počasia a vy sa ho tak nebudete musieť báť so sebou zobrať ani v prípade, že predpoveď počasia hlási dážď alebo silný vietor.

Odolnosť - CANON EF 50MM 1:1.2 L USM

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Ohnisková vzdialenosť 50
Max. svetelnosť objektívu 1.2
Min. ohnisková vzdialenosť 50 mm
Max. ohnisková vzdialenosť 50 mm
Typ bajonetu Canon EF
Typ objektívu štandardný
Stabilizácia obrazu Nie
Vhod.pre formát snímača Full Frame

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Canon EF 50 mm 1: 1.2 L USM

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami