Canon EF-S 24mm f/2.8 STM

  • Doprava zadarmo

Max.ohnisková vzdialenosť: 38 mm, Typ bajonetu: Canon EF-S, Typ objektívu: s pevným ohniskom, Stabilizácia obrazu: Nie, Vhod.pre formát snímača: APS-C,


Cena 179,00 €

3,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Objektív Canon EF-S 24mm f/2.8 STM v čiernom prevedení s 24 mm pevným ohniskom a konštantnou svetelnosťou f/2.8 pre skvelé zábery v celom ohniskovom rozsahu. Disponuje STM motorčekom pre tiché automatické zaostrenie pri tvorbe videí. Tenké telo objektívu s dizajnom palacinky. Určený pre fotoaparáty so snímačom APS-C. Vhodný pre zachytenie menších objektov vďaka zaostrovacej vzdialenosť len 16 cm.

Ohnisková vzdialenosť 

Objektív Canon EF-S 24mm f/2.8 STM, ktorý je vhodný pre digitálne zrkadlovky vybavené APS-C snímačom sa môže pochváliť pevnou ohniskovou vzdialenosťou s rozsahom 24 mm a rýchlou konštatnou clonou F2,8 v celom rozsahu trasfokácie. Vďaka širokej clone môžete fotiť aj v zhoršených svetelných podmienkach bez použitia blesku.Skvelý výkon spoznáte aj pri fotení detailov s minimálnou zaostrovacou vzdialenosťou len 16 cm.

Skvelý dizajn

Objektív od značky Canon prichádza vo veľmi tenkom tele s dizajnom palacinky. S hĺbkou 22,8 mm a hmotnosťou len 125 g bude objektív súčasťou vášho fotoaparátu pri každom vašom kroku. Menšie rozmery objektívu vám umožnia fotiť aj ľudí na ulici, bez toho, aby si to všimli. 

Tiché zaostrovanie

Technológia tichého zaostrovania STM je pri zhotovovaní statických záberov extrémne rýchla a poradí si tak aj s náhlymi pohybmi pri zachytávaní momentiek. V prípade, že je zaostrovanie počas snímania videa hladšie a pomalšie, získané zábery nadobudnú profesionálny vzhľad. Tento pevný objektív sa postará o skvelé zábery či už zhotovujete fotografie alebo videozáznam. Lepšia ostrosť, vyšší kontrast a zníženie skreslenia sa postarajú o prirodzenejší výsledok.

Prirodzená perpektíva

Pri snímaní každodenných fotografií oceníte 24 mm ohniskovú vzdialenosť objektívu CANON EF-S 24 2.8 STM. V prípade jeho využita na fotoaparáte EOS so snímačom APC bude rozný uhol rovnaký ako u objektívu s ohniskom 38 mm na ful-frame digitálnom fotoaparáte. Vďaka tomu sa dosiahne identická hodnota zorného uhla akú dosahuje aj ľudské oko.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Max.ohnisková vzdialenosť 38 mm
Typ bajonetu Canon EF-S
Typ objektívu s pevným ohniskom
Stabilizácia obrazu Nie
Vhod.pre formát snímača APS-C

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Canon EF-S 24mm f/2.8 STM

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené