Digitálna zrkadlovka Canon EOS 850D + 18-55 mm f/4-5,6 IS STM zrkadlovka + objektív


Digitálna zrkadlovka, Typ obrazového senzora: CMOS, Formát snímača: APS-C, Rozlíšenie: 24,1 Mpx, Max. rozlíšenie videa: 3840x2160 px, Podporované videoformáty: MOV, MP4, MPEG4, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Snímková frekvencia videa: 30 sn/s, Optický hľadáčik, Dotyková obrazovka, Wi-Fi, Typ batérie: Li-Ion, Kapacita batérie: 1040 mAh, Uhlopriečka: 3", Vstavaný blesk, GPS: Áno (voliteľné). Viac info


Cena 899,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 18,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Digitálna zrkadlovka Canon EOS 850D disponuje 24,1 Mpx snímačom CMOS, vstavaným čistiacim systémom EOS a bajonetom EF-S. K dispozícii má 3" TFT otočný displej s možnosťou nastavenia 7 úrovní jasu. Ponúka tiež 5-osú stabilizáciu obrazu a zrkadlový hľadáčik a integrovaný blesk s dosahom až 12 m. Fotoaparát umožňuje nahrávanie 4K videí vo formáte MP4. Prepojenie so smartfónom alebo tabletom prebieha prostredníctvom podpory Bluetooth a Wi-Fi. Nechýba USB konektor, HDMI konektor a slot pre pamäťové karty Micro SD/SDHC/SDXC.

Neuveriteľne ostré videá a fotografie

Canon EOS 850D sa pýši 24,1 Mpx Dual Pixel CMOS AF snímačom a obrazovým procesorom DIGIC 8 pre profesionálne fotografie v rozlíšení 6000 x 4000 pixelov vo formáte JPEG RAW. Samozrejmosťou je 5-osá stabilizácia obrazu, vďaka ktorej budú všetky vaše videá dostatočne zaostrené. Videá vo vysokej 4K kvalite (30 sm./ss.) s rozlíšením 3840 × 2160 a maximalnou dobou záznamu 30 minút ukladá vo formáte MP4.

 

Rýchle a intuitívne ovládanie

Čo počas fotografovania určite oceníte je intuitívne ovládanie, ktoré vám vo veľkej miere uľahčí vašu prácu. Digitálna zrkadlovka Canon EOS 850D je vybavená 3" (7,5 cm) TFT Clear View II displejom s nastaviteľnými úrovňami jasu. Na hornom voliči si môžete rýchlo a jednoducho nastaviť clonu, rýchlosť uzávierky a kreatívny režim. Na zadnom voliči zase úplné manuálne nastavenie a kompenzáciu expozície.

 

Zdieľanie nebolo nikdy jednoduchšie

Zálohovať vaše práce alebo ich priamo zdieľať s vašimi priateľmi môžete pomocou integrovej technológie Bluetooth 4.1 alebo Wi-Fi. Canon Photo Companion je užitočná aplikácia, ktorú môžete využiť pre prácu s videom. Ak patríte k milovníkom klasickej fotografie, tak nepochybne oceníte priamu tlač prostredníctvom inovatívnej technológie PictBridge na tlačiarniach Canon a PIXMA.

 

Bez blesku ani na krok

Samozrejmosťou je zrkadlový hľadáčik a vstavaný blesk s dosahom až 12 m (pri ISO 100), ktorý sa nabíja iba 5 s. Pýši sa tiež redukciou efektu červených očí. Vzhľadom na to, že je fotoaparát vybavený sánkami pre príslušenstvo je kompatibilný aj s externými bleskami Canon Speedlite rady EX. V prípade, že to bude potrebné môžete využiť bezdrôtové optické pripojenie viacerých bleskov.

 

Objektív EF-S 18-55 IS STM

Keďže je fotoaparát vybavený bajonetom EF-S je kompatibilný so všetkými objektívmi EF a EF-S. Telo digitálnej zrkadlovky je dodávané s objektívom EF-S 18-55 IS STM, ktorý sa vyznačuje univezálnym rozsahom a optickou stablizáciou obrazu. Plynulé zaostrovanie vám zaručí STM motor. Tento objektív je ideálnou voľbou pre zhotovanie portrétov.

Obsah balenia: telo digitálneho fotoaparátu, očná mušľa EF-2, krytka, široký remienok, nabíjačka, batéria, napájací kábel, objektív 18-55 IS.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 3 "
Wi-Fi Áno
GPS Áno (voliteľné)
Dotyková obrazovka Áno
3D kompatibilita Nie
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Počet objektívov 1
Rozlíšenie 24.1 mpx
Výklopný displej Áno
Hľadáčik Optický
Formát snímača APS-C

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Digitálna zrkadlovka Canon EOS 850D + 18-55 mm f/4-5,6 IS STM zrkadlovka + objektív

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami