Canon Pixma TS5151 biela


Tlačiareň, Tlačová technológia: Atramentová, Tlač: farebná, Rýchlosť tlače čierna: 7 str/min., Wi-Fi, Bluetooth, Počet USB 2.0 portov: 1, AirPrint. Viac info

Farba


NAY Extra cena 72,89 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 8,10 €.

Cena 80,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,62 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Atramentová tlačiareň Canon Pixma TS5151 v bielej farbe vás zaujme svojimi rozličnými funkciami ako je tlač, skenovanie a kopírovanie. Umožní vám vytlačiť fotografie, dokumenty, obrázky a ďalšie súbory v rozlíšení 4800 x 1200 dpi. Využíva dvojicu kaziet FINE (čierna a farebná), automatickú obojstrannú tlač a dvojitý podávač papiera. Podporuje aj bezokrajovú tlač pre 6 rozmerov.Jej rýchlosť tlače v čierno-bielom režime je približne 13 obr./min a vo farebnom režime 6,8 obr/min. Multifunkčné zariadenie navyše disponuje pripojením Wi-Fi, USB, LAN. K dispozícii má aj Pixmy Cloud Link, Canon Print a ďalšie rozhrania.

Canon Pixma TS5151

Multifunkčné zariadenie Canon Pixma TS5151 vám umožní skenovať, kopírovať a tlačiť dokumenty, fotografie a iné súbory vo vysokej kvalite. Pýši sa bezdrôtovým pripojením Wi-Fi. Pre šetrnú tlač využitím systém Injekt s dvojicou kaziet Fine. Podporuje aj XL atramentové náplne. Obľúbite si aj automatickú obojstrannú tlač a jednoduché ovládanie na 6,2 palcovom farebnom displeji. Tlačiareň si nájde využitie v každej domácnosti či malej kancelárii.

Inteligentné zariadenie

Využite možnosť bezdrôtového pripojenia k vašim zariadeniam a cloudu vďaka tomuto multifunkčnému zariadeniu. Umožní vám bezproblémovú tlač, skenovania a kopírovanie nádherných obrázkov a ostrých dokumentov vo vysokej kvalite priamo u vás doma. Vytlačte za vynaložené náklady viac strán vďaka atramentom vo veľkosti XL a šetrite papier s automatickou obojstrannou tlačou. Dvojica podávačov papiera umožňuje tlačiť na fotografické aj papierové média.

Bezdrôtová tlač

Stačí si prevziať aplikáciu Canon Print a môžete jednoducho a bezdrôtovo tlačiť a skenovať súbory pomocou vášho smartfónu alebo tabletu so systémom Android alebo iOS.  Slobodu tlače si užijete aj priamo zo sociálnych sietí a skenovania do cloudových služieb. Umožní vám to aplikácia Pixma Cloud Link, ktorá je dostupná prostredníctvom aplikácie Canon Print.

Jednoduché ovládanie

Bezproblémovo ovládajte a prepájajte zariadenia alebo zobrazujte obsah pomocou tlačidla jednoduchého prístupu. Farebný displej zaručí jednoduché ovládanie spolu so zjednodušeným používateľským rozhraním, ktoré je možné zrkadliť priamo do aplikácie Canon PRINT. Displej sa nachádza na manuálne sklopnom panely.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Áno
Tlač farebná
Rýchlosť tlače 7 str/min
Max.tlač.veľkosť A4
Obojstranné funkcie ručné
Air print Áno

Hodnotenie

4,0 / 5

5 recenzií Canon Pixma TS5151 biela

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Ildikó

28. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Nič

Trošku pomalšie funguje.


Juraj

4. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáIvan

19. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Problém alebo skôr výrobná chyba otvárania zatvárania skenovacej jednotky

Mali by ste stiahnuť tu to značku z predaja !


Aniko

30. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon