Canon Pixma TS5151 biela

Cena:
74,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,50 €

Vyberte si iný variant

KÚPTE VO VÝHODNOM SETE A UŠETRITE 7,49 € Zobraziť sety

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Atramentová tlačiareň Canon Pixma TS5151 v bielej farbe vás zaujme svojimi rozličnými funkciami ako je tlač, skenovanie a kopírovanie. Umožní vám vytlačiť fotografie, dokumenty, obrázky a ďalšie súbory v rozlíšení 4800 x 1200 dpi. Využíva dvojicu kaziet FINE (čierna a farebná), automatickú obojstrannú tlač a dvojitý podávač papiera. Podporuje aj bezokrajovú tlač pre 6 rozmerov.Jej rýchlosť tlače v čierno-bielom režime je približne 13 obr./min a vo farebnom režime 6,8 obr/min. Multifunkčné zariadenie navyše disponuje pripojením Wi-Fi, USB, LAN. K dispozícii má aj Pixmy Cloud Link, Canon Print a ďalšie rozhrania.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Ponúkame vo výhodnom sete

Popis produktu

Canon Pixma TS5151

Multifunkčné zariadenie Canon Pixma TS5151 vám umožní skenovať, kopírovať a tlačiť dokumenty, fotografie a iné súbory vo vysokej kvalite. Pýši sa bezdrôtovým pripojením Wi-Fi. Pre šetrnú tlač využitím systém Injekt s dvojicou kaziet Fine. Podporuje aj XL atramentové náplne. Obľúbite si aj automatickú obojstrannú tlač a jednoduché ovládanie na 6,2 palcovom farebnom displeji. Tlačiareň si nájde využitie v každej domácnosti či malej kancelárii.

Inteligentné zariadenie

Využite možnosť bezdrôtového pripojenia k vašim zariadeniam a cloudu vďaka tomuto multifunkčnému zariadeniu. Umožní vám bezproblémovú tlač, skenovania a kopírovanie nádherných obrázkov a ostrých dokumentov vo vysokej kvalite priamo u vás doma. Vytlačte za vynaložené náklady viac strán vďaka atramentom vo veľkosti XL a šetrite papier s automatickou obojstrannou tlačou. Dvojica podávačov papiera umožňuje tlačiť na fotografické aj papierové média.

Bezdrôtová tlač

Stačí si prevziať aplikáciu Canon Print a môžete jednoducho a bezdrôtovo tlačiť a skenovať súbory pomocou vášho smartfónu alebo tabletu so systémom Android alebo iOS.  Slobodu tlače si užijete aj priamo zo sociálnych sietí a skenovania do cloudových služieb. Umožní vám to aplikácia Pixma Cloud Link, ktorá je dostupná prostredníctvom aplikácie Canon Print.

Jednoduché ovládanie

Bezproblémovo ovládajte a prepájajte zariadenia alebo zobrazujte obsah pomocou tlačidla jednoduchého prístupu. Farebný displej zaručí jednoduché ovládanie spolu so zjednodušeným používateľským rozhraním, ktoré je možné zrkadliť priamo do aplikácie Canon PRINT. Displej sa nachádza na manuálne sklopnom panely.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Tlač: farebná
Rýchlosť tlače: 7 str/min
Max.tlač.veľkosť: A4
Obojstranné funkcie: ručné
Air print: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Canon

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 42,5 cm
Výška: 31,5 cm
Hmotnosť: 6,5 Kg
Dĺžka: 14,5 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Tlač

Tlačová technológia: Atramentová
Tlač: farebná
Rýchlosť tlače: 7 str/min
Max.tlač.veľkosť: A4
Obojstranné funkcie: ručné
Priama tlač: Áno
Air print: Áno

Fax

Faxovanie: Nie

Ďalšie parametre

USB kábel v balení: Ne

Ostatné

Kód produktu: 2228C026

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore