Carneo GuardKid+ Mini modré


Smart hodinky, LCD farebný displej, Počet dní výdrže batérie: 2, Funkcie: krokomer, záznam trasy, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info

Farba


Cena 84,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,70 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Detské smart hodinky Carneo GuardKid+ Mini ponúkajú krytie IPX2, slot na SIM kartu, sledovanie polohy cez GPS/Wi-Fi/GSM/GPRS, lokalizáciu s presnosťou až na 5 metrov, odposluch, obojstrannú komunikáciu, fotoaparát, dotykový displej, krokomer, SOS tlačidlo, podporu microSD karty a výdrž maximálne 4 dni.

Hodinky pre deti všetkých vekových kategórií

Smart hodinky Carneo GuardKid+ Mini vám dodajú pocit bezpečia a vždy budete vedieť, kde sa práve vaše dieťa nachádza. Silikónový remienok je veľmi príjemný na dotyk a jednoducho sa upína na ruku, vďaka čomu bude ich nosenie pohodlné. V hodinkách je zabudovaná Li-Po batéria s kapacitou 450 mAh, ktorá zabezpečí výdrž približne 2-3 dni. V stand-by režime dosahujú výdrž až 96 hodín. Nechýbajú však ani praktické funkcie, ako napríklad 1,44" IPS dotykový displej, LED baterka alebo výuka matematiky.

Spoľahlivá lokalizácia

Do hodiniek stačí vložiť SIM kartu s aktivovaným dátovým tarifou a následne ich už môžete plne ovládať cez mobilnú aplikáciu priamo z vášho smartfónu. Hodinky na komunikáciu využívajú signál zo satelitov GPS, okolitých Wi-Fi sietí a GSM/GPRS sietí operátorov. To vám umožní sledovanie pohybu a lokalizáciu vašich detí s presnosťou až 5 metrov (pri GPS).

GEO fence

Táto funkcia umožňuje nastaviť lokality, ktoré sú pre vaše dieťa bezpečné. Pri opustení preddefinovanej bezpečnej zóny dostanete do aplikácie upozornenie.

Vstavaný fotoaparát a mikrofón

Zariadenie disponuje mikrofónom, ktorý umožňuje odpočúvať okolie vášho dieťaťa, takže vždy budete vedieť, čo sa v jeho okolí deje. Stačí, keď aktivujete funkciu odposluchu z vášho smartfónu. Pomocou vstavaného 1,3Mpx fotoaparátu tiež môžete na diaľku zhotovovať fotografie, čiže budete mať na očiach aj dianie okolo vášho dieťaťa. Nechýba ani obojstranná komunikácia a telefónny zoznam s kapacitou 10 kontaktov.

Aplikácia Carneo Guard

Mobilná aplikácia Carneo Guard je dostupná pre smartfóny so systémom iOS a Android. Táto aplikácia umožňuje zobraziť aktuálnu polohu na mape a tiež históriu pohybu dieťaťa vo zvolenom dátume.

Bezpečná komunikácia

Server zabezpečujúci komunikáciu medzi hodinkami a aplikáciou spĺňa štandardy ISO/IEC 27001:2013, 27017:2015 a 27018:2014, vďaka čomu sú vaše informácie a dáta v bezpečí.

Ďalšie funkcie

  • Aplikácia v slovenčine a češtine
  • Jednoduchá obsluha hodiniek vďaka dotykovej obrazovke
  • Upozornenie na zloženie hodiniek z ruky
  • Magnetické nabíjanie
  • Možnosť odosielania hlasových správ do hodiniek a z hodiniek
  • O nízkom stave batérie budete včas informovaní prostredníctvom notifikácie v mobilnej aplikácii

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie záznam trasy, krokomer
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Carneo GuardKid+ Mini modré

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Maria

5. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Je to pre deti a celkom ľahko sa používa
  • Je to pre deti a nie je úplne vodeodolné