Carneo S7 biele

Cena:
34,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,70 €

Doprava už od 2,90 €

Vyberte si iný variant

POPIS PRODUKTU

Dizajnové bezdrôtové slúchadlá na uši Carneo S7 v bielej farbe vás ohúria svojím moderným prevedením a špičkovými vlastnosťami. Na konektivitu slúži technológia Bluetooth 4.1, čiže po jednoduchom spárovaní so smartfónom či tabletom si môžete začať užívať obľúbenú hudbu slobodne a flexibilne. Pýšia sa slotom na micro SD kartu či vstavaným FM rádiom. Tóny budú do vašich uší prúdiť z kvalitných neodymiových reproduktorov a o celodenný komfort sa postarajú kvalitné kožené náušníky. Na hands-free vybavovanie telefonátov slúži vysokokvalitný všesmerový mikrofón, vďaka ktorému budú vaše hovory čisté a jasné. Na jedno nabitie dokážu poskytovať zábavu až 5 hodín.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Bezdrôtové slúchadlá NiceBoy HIVE v bielej farbe prinášajú pohodlie, kvalitný zvuk a žiadne drôty. Budete môcť počúvať hudbu vo vysokej kvalite nech ste kdekoľvek. Sú vyrobené z príjemných materiálov v modernom a elegantnom prevedení. Vďaka bezdrôtovej technológii Bluetooth 4.1 majú spoľahlivý dosah do vzdialenosti 10 metrov. Na jedno nabitie vydržia prehrávať vašu hudbu až 13 hodín. Poskytujú frekvenčný rozsah 20 Hz až 20 kHz. Ich citlivosť je 100 db a doba nabíjania 2-3 hodiny. Pohodlné náušniky a dokonalá izolácia zaistia nerušený zážitok z vašej obľúbenej skladby.

Základné parametre

  • Značka: Niceboy
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Počúvajte pohodovú hudbu so slúchadlami Carneo S7

Sú vybavené technológiou Bluetooth 4.1 a tak ich môžete spárovať a začať prehrávať hudbu bez akýchkoľvek komplikácií. Slobodu a flexibilitu bezdrôtového prehrávania si môžete užívať až 5 hodín, bez toho, aby pritom trpela kvalita zvuku. Privedú vám do uší obľúbené melódie jediným kliknutím. Ak vám počas počúvania hudby niekto volá, stačí jedno kliknutie a ste spojení. Ak kliknete opäť, prehrávanie začne tam, kde skončilo. 

Micro SD a FM rádio

Ak nemáte k dispozícii mobil, stačí do slúchadiel vložiť micro SD kartu s nahranými mp3 a zábava môže opäť začať. Vstavaný MP3 prehrávač vám umožní prehrať všetky MP3 súbory na karte. Ak vás prestane baviť hudba z mobilu či SD karty, jednoducho si spustite FM rádio, ktorým slúchadlá disponujú a opäť máte o zábavu postarané. 

Pripravte sa na nečakane pôsobivé počúvanie

Slúchadlá Carneo S7 sú vybavené kvalitnými neodymiovými reproduktormi. Reprodukujú zvuk čistý a jasný a pritom nikde žiadne káble. Hudbe môžete naviac pridať na intenzite a rozbaliť to skutočne s plnou parádou. Hudba vás sprevádza na každom kroku, dokonca i počas nabíjania slúchadiel. 

Kvalitný mikrofón a zaslúžený komfort

S vysoko kvalitným všesmerovým mikrofónom už hlasové hovory nemôžu znieť živšie. Hlas je pri telefonovaní i nahrávaní jasný i s najrôznejšími detailmi. Keď môžete celý deň počúvať v pohodlí, hudbu si skrátka užijete viac. Kožené náušníky sú priamo stvorené k tomu, aby ste osobne spoznali, čo chcel váš obľúbený umelec skutočne vyjadriť. Skoro zabudnete, že máte na hlave slúchadlá s mikrofónom.
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Carneo
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Carneo
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 110 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 5 hod.

Ostatné

Kód produktu: 8588006962550

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

100%
Perfektný

Všetky hodnotenia (1)

Zbaliť hodnotenia

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore