Carneo S7 biele

  • Výpredaj −32 %

Bezdrôtové slúchadlá, náhlavné, Farba čierna, Bluetooth, 4.2, Výdrž batérie: 5 h, Zabudovaný mikrofón, Certifikácia nemá, Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania. Viac info


Cena 23,94 €

Zľava 32 % z predchádzajúcej ceny: 34,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,48 € Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Dizajnové bezdrôtové slúchadlá na uši Carneo S7 v bielej farbe vás ohúria svojím moderným prevedením a špičkovými vlastnosťami. Na konektivitu slúži technológia Bluetooth 4.1, čiže po jednoduchom spárovaní so smartfónom či tabletom si môžete začať užívať obľúbenú hudbu slobodne a flexibilne. Pýšia sa slotom na micro SD kartu či vstavaným FM rádiom. Tóny budú do vašich uší prúdiť z kvalitných neodymiových reproduktorov a o celodenný komfort sa postarajú kvalitné kožené náušníky. Na hands-free vybavovanie telefonátov slúži vysokokvalitný všesmerový mikrofón, vďaka ktorému budú vaše hovory čisté a jasné. Na jedno nabitie dokážu poskytovať zábavu až 5 hodín.

Počúvajte pohodovú hudbu so slúchadlami Carneo S7

Sú vybavené technológiou Bluetooth 4.1 a tak ich môžete spárovať a začať prehrávať hudbu bez akýchkoľvek komplikácií. Slobodu a flexibilitu bezdrôtového prehrávania si môžete užívať až 5 hodín, bez toho, aby pritom trpela kvalita zvuku. Privedú vám do uší obľúbené melódie jediným kliknutím. Ak vám počas počúvania hudby niekto volá, stačí jedno kliknutie a ste spojení. Ak kliknete opäť, prehrávanie začne tam, kde skončilo. 

Micro SD a FM rádio

Ak nemáte k dispozícii mobil, stačí do slúchadiel vložiť micro SD kartu s nahranými mp3 a zábava môže opäť začať. Vstavaný MP3 prehrávač vám umožní prehrať všetky MP3 súbory na karte. Ak vás prestane baviť hudba z mobilu či SD karty, jednoducho si spustite FM rádio, ktorým slúchadlá disponujú a opäť máte o zábavu postarané. 

Pripravte sa na nečakane pôsobivé počúvanie

Slúchadlá Carneo S7 sú vybavené kvalitnými neodymiovými reproduktormi. Reprodukujú zvuk čistý a jasný a pritom nikde žiadne káble. Hudbe môžete naviac pridať na intenzite a rozbaliť to skutočne s plnou parádou. Hudba vás sprevádza na každom kroku, dokonca i počas nabíjania slúchadiel. 

Kvalitný mikrofón a zaslúžený komfort

S vysoko kvalitným všesmerovým mikrofónom už hlasové hovory nemôžu znieť živšie. Hlas je pri telefonovaní i nahrávaní jasný i s najrôznejšími detailmi. Keď môžete celý deň počúvať v pohodlí, hudbu si skrátka užijete viac. Kožené náušníky sú priamo stvorené k tomu, aby ste osobne spoznali, čo chcel váš obľúbený umelec skutočne vyjadriť. Skoro zabudnete, že máte na hlave slúchadlá s mikrofónom.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Carneo S7 biele

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Jaroslav

6. 9. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéMartin

18. 1. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené