Carneo SlimFit+ strieborný fitness náramok

 • Výpredaj −10 %

Fitness náramok, OLED displej, Počet dní výdrže baterie: 7, Bluetooth, Vodovzdornosť: vodotesný, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, meranie tlaku, gyroskop, krokomer, monitoring spánku, notifikácie, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info

Farba


Cena 17,99 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 19,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,36 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

3,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Fitness náramok Carneo SlimFit+ v striebornom prevedení ponúka 1,3" OLED displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Prebudiť ho je možné pohybom zápästia alebo jemným poklepaním. Spárovanie s telefónom prebieha prostredníctvom technológie Bluetooth 4.0. Je kompatibilný s operačným systémom Android a iOS. Disponuje batériou s kapacitou 160 mAh s výdržou 5-7 dní. Pýši sa vodeodolnosťou podľa certifikácie IP68. K dispozícii digitálny snímač pre meranie krvného tepu a snímač SpO2 pre meranie okysličenia krvi. Samozrejmosťou je meranie krokov, spálených kalórií, spánkový režim či predpoveď počasia. Podporuje typy športov ako beh, cyklistika, tenis, plávanie a chôdza. Zobrazuje tiež dátum, čas, SMS a notifikácie.

Elegantný spoločník na každý deň

Praktický fitness náramok Carneo SlimFit+ v modernom striebornom prevedení je vybavený 1,3" interaktívnym farebným OLED displejom s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Prebudíte ho len jemným poklepaním alebo pohybom zápästia. Remienok je vyrobený z kvalitného silikónu, ktorý vám poskytne maximálnym komfort bez nadmerného tlačenia.

 

Užitočné funkcie, ktoré oceníte

Disponuje digitálnym snímačom, ktorý vám umožňuje rýchle meranie krvného tepu. V mobilnej aplikácii môžete sledovať celú históriu nameraných hodnôt. Samozrejmosťou je meranie tepovej frekvencie, na základe čoho môžete optimalizovať tréning a odpočinok. Nechýba ani snímač SpO2 pre merania okysličenia krvi. Vo výbave tiež krokomer, meranie spálených kalórií či upozornenia na pohyb. Keďže je rovnako dôležitý aj oddych, Carneo SlimFit+ je vybavený spánkovým režimom. Ten vám na základe získaných údajov vypočíta optimálnu dobu spánku. Nechýba budík, ktorý vás prebudí jemnými vibráciammi.

 

Certifikácia IP68 pre ešte väčšie pohodlie

Pred začiatkom vašej obľúbenej aktivity si môžete vybrať z niekoľkých typov športovania ako je beh, plávanie, tenis, cyklistika a chôdza. Čo nepochybne oceníte je certifikácia IP68, vďaka ktorej nemusíte náramok skladať z ruky ani v bazéne alebo sprche. 

 

Notifikácie a dlhá výdrž batérie

Carneo SlimFit+ je kompatibilný s operačným systémom Android a iOS. Spárovanie s mobilným telefónom prebieha pomocou technológie Bluetooth 4.0. S fitness náramkom tak budete mať neustály prehľad o prichádzajúcich hovoroch, SMS správach či notifikáciách zo sociálnych sietí. Zobrazí tiež dátum, čas, prejdenú vzdialenosť či predpoveď počasia. Výdrž 5-7 dní vám poskytne batéria s kapacitou 160 mAh

Obsah balenia: nabíjací kábel, manuál

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcie meranie tlaku, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
Výdrž batérie v dňoch 7
Vodovzdornosť vodotesný

Hodnotenie

3,0 / 5

3 recenzie Carneo SlimFit+ strieborný fitness náramok

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Jana

26. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

fungčné hodinky k novej verzii telefonu


Alžbeta

13. 2. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Absolútne sklamanie. Výrobok som vrátila. Hodinky pôsobia lacným dojmom a la made in China. Appka sa zle obtiažne spáruje s hodinkami. Keď som chodila, vôbec nezapočítavali hodinky kroky. Keď som hýbala s rukou, naskakovali kroky. Takže zlé meranie krokov a samozrejme aj tepu, tým pádom bude zlý aj tlak aj kyslík. Ten, kto chytí do ruky tento tovar, isto ho nebude chcieť. Je použiteľný na chvíľu, ale iba ako hodinky, no po čase sa uško na zatváranie zlomí, keďže je iba z ľahkej umelej hmoty. Očakávala som oveľa viac, nakoľko mám 3 roky staré hodinky CARNEO a tie šlapú riadne. Za tento výrobok by som nebola ochotná dať ani 1 eur a nieto 60 eur.


Matúš

30. 1. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • pomer cena / výkon
 • Dobre vyzerajú
 • dobrá viditeľnosť dispeja na slnku
 • funkcie
 • plastová konštrukcia
 • často sa odpájajú od telefonu