Carneo Soniq+ ružové

Cena:
59,00 €

Pôvodná cena 69,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,18 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Moderné fitness hodinky Carneo Soniq+ v ružovej farbe disponujú prehľadným farebným IPS displejom. Moniturujú vašu aktivitu počas dňa. Spárovať ich môžete s mobilným telefónom prostredníctvom Bluetooth - na základe toho vás upozornia na prichádzajúci hovor, sms alebo správu. Displej sa aktivuje jednoduchým otočením zápästia. Ponúkajú viacero užitočných funkcií - automatické meranie krvného tlaku/tepu srdca/telesnej teploty, okysličenie krvi, meranie spálených kalórií, gyroskop, krokomer a monitor kvality spánku. Pri športovej aktivite si môžete nastaviť 5 športových režimov. Možnosť nastavenia rôznych ciferníkov. Hodinky sú odolné voči vode a prachu - certifikácia IP67. Výdrž na jedno nabitie je 5-7 dní. Doba nabíjania 2 hodiny. Aplikácia v českom a slovenskom jazyku. Kompatibilita s Android a iOS.

Zobraziť celý popis

  • Akcia
  • Zľava 14 %
Popis produktu

Elegantné fitness hodinky

Fitness hodinky Carneo Soniq+ zaujmú minimalistickým dizajnom so športovým duchom. Farebný IPS displej je prehľadný a ponúka možnosť nastavenia vzhľadu ciferníka vo viacerých verziách. Displej je zároveň zapustený do náramku, takže nikde nevyčnieva. Aktivuje sa jednoduchým otočením zápästia. Spárovanie s mobilným telefónom je jednoduché a v prehľadnej aplikácii môžete sledovať prehľad vašej dennej aktivity /v českom a slovenskom jazyku/. Hodinky vás upozornia na prichádzajúci hovor, SMS alebo správu. Sú schopné identifikovať volajúceho, takže nebudete musieť siahať pre mobil, aby ste vedeli, kto vám volá. Všetky informácie sa zobrazujú na IPS displeji, ale aj vo vašom smartfóne. kompatibilné s operačným systémom iOS /8.2 vyššie/ a Android /4.4 vyššie/.

Funkcie pre zdravší život

V rámci monitoringu vášho zdravia hodinky poskytujú možnosť automatického merania krvného tlaku, tepu srdca, merania telesnej teploty a okysličenia krvi 24 hodín denne. Ponúkajú aj možnosť merania spálených kalórií, krokomer - meranie vzdialenosti/času pohybu a monitor kvality spánku

5 športových režimov

Funkcia Sport vám ponúka možnosť nastavenia 5 športov - beh, chôdza, cyklistika, turistika a basketbal. Vďaka tomu môžete počas celého dňa sledovať potrebné údaje pri aktivite, ako sú srdcový tep /vrátane zobrazenia vašich zón srdcovej aktivity/, vzdialenosť, spálené kalórie a celkový čas aktivity.  Monitorovanie tepu prebieha počas celého dňa, aj mimo športové aktivity. Taktiež meranie telesnej teploty a krvného tlaku. Pri sledovaní spálených kalórií je možnosť nastavenia denného cieľa. 

Dlhá výdrž a odolnosť

Hodinky sú vybavené batériou s výdržou cca 5-7 dní. Opätovné nabitie trvá asi 2 hodiny. Nabíja sa prostredníctvom magnetického USB káblu, ktorý je súčasťou balenia. Praktickou stránkou je vodeodolnosť a odolnosť voči prachu, ktorou disponujú. Podľa certifikácie splňajú úroveň IP67. Silikónový remienok s kovovou prackou je odolný a príjemný na dotyk, čo umožňuje komfortné nosenie fitness hodiniek počas celého dňa. 

 

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iNFC: Nie
iFunkcie: senzor tepovej frekvencie
Bezdrôtové nabíjanie: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Carneo
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iBluetooth: Áno
iNFC: Nie
Nabíjanie z USB: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: ružová
Šírka: 35 mm
Výška: 40 mm
Hmotnosť: 38 g
Hĺbka: 10 mm
Farba remienku: ružová
Farba hodiniek: ružová

Obsah balenia

Obsah balenia: nabíjací kábel, manuál

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: LCD (farebné)

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Operačný systém

Podporovaný OS: iOS

Ďalšie parametre

iFunkcie: senzor tepovej frekvencie
Aktivita: beh
Typ nabíjania: dock
Vodovzdornosť: vodotesný
Materiál remienku: silikón
iHudobný prehrávač: Ne
Solárne nabíjanie: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 7 Dni

Materiál

Materiál tela hodiniek: plast

Funkcie

Ant+: Nie
Bezdrôtové nabíjanie: Nie

Ostatné

Kód produktu: 8588007861180

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore