Catler BM 8010


Rýchlovarná kanvica, Objem: 1200 ml, Materiál: sklo, Príkon: 1400 W, Automatické vypnutie, Ochrana proti vyvar. vody, Ochrania proti prehriatiu, Nastaviteľná teplota, Uchovanie teploty. Viac info


NAY Extra cena 80,99 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 9,00 €.

Cena 89,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Rychlovarná kanvica CATLER BM 8010 s nastavením teploty v elegantnom prevedení, ponúka množstvo funkcií, ktoré ocenia skutoční milovníci všetkých druhov čajov. Lúhovanie si môžete vybrať z 5 programov. Kanvica je vybavená praktickou funkciou "Keep Warm" pre udržanie nastavenej teploty vody. Oceníte rýchly ohrev vody vďaka príkonu od 1 200 – 1 400 W a uvariť si môžete až 1,2 litrov vody/čaju. Prípravu čaju Vám uľahčí podsvietený displej. Nechýba ani kruhová základňa so skrytou vyhrievacou špirálou. Tvar podstavca vám umožní uschovanie prívodného kábla.

CATLER BM 8010

  • Objem 1,2 l
  • Sklenená kanvica Duran Schott
  • Vodoznak na skle
  • Veľký podsvietený displej
  • Zvuková signalizácia dosiahnutia nastavenej teploty/bodu varu vody
  • Úložný priestor pre sieťový kábel v spodnej časti podstavca

Príjemné spojené s užitočným

Elektronicky riadená kanvica BM 8010 vám nielen uvarí vodu, ale aj uľahčí prípravu čaju vďaka nastaviteľnej teplote. Môžete si zvoliť teplotu optimálnu pre vybraný druh čaju: Green (zelený čaj), Black (čierny čaj), Oolong (čaje Oolong), White (biely čaj). Po ohriatí vody vložíte čaj do čajového sitka, ktoré umiesníte do kanvice a už len pustíte režim lúhovania. Počkáte na akustickú signalizáciu, ktorá vás upozorní na ukončenie doby lúhovania, vyberiete z kanvice sitko so sypaným čajom a už si môžete vychutnať dokonale pripravený čaj. 

  • Samozrejmosťou je stredový 360°konektor

Nerezové sitko

Čajové sitko z vysoko kvalitnej nerezovej ocele je navrhnuté tak, aby po jeho ponorení do vody mohla voda voľne prúdiť okolo čajových listov, otvárať ich a získať tým správnu farbu aj chuť vybraného čaju. Do kanvice čaj pohodlne vložíte vďaka odnímateľnému veku kanvice.

Možnosť nastavenia teploty

Teplota vody je jedným z najdôležitejších faktorov, ktorý ovplyvňuje výslednú chuť a kvalitu pripravovaného nápoja. Pohodlné ovládanie kanvice zaisťuje veľký panel s podsvietenými tlačidlami, na ktorom vždy bezchybne nastavíte zvolený program podľa druhu čaju alebo spustíte funkciu udržiavania teploty.

  • 5 prednastavených programov pre rôzne druhy čajov – zelený, čierny, Oolong, biely

Funkcia udržania nastavenej teploty

Správna príprava vybraných druhov čaju vyžaduje dosiahnutie bodu varu a ochladenie vody na požadovanú teplotu v závislosti na type pripravovaného čaju. Praktická funkcia KEEP WARM udrží nastavenú teplotu vody aj čajového výluhu. Stačí len stlačiť tlačidlo a kanvica bude udržiavať zvolenú teplotu po dobu až 30 minút. Kanvica umožňuje prípravu čaju aj týmto spôsobom.

Príslušenstvo

  • Nerezové sitko na čaj
  • Nerezové lyžičky a odkvapkávacia miska

Čerstvo pripravený čaj môžete rýchlo schladiť týmto dokupiteľným príslušenstvom: Chladič nápojov CATLER CL 2010

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Materiál sklo
Zvuková signalizácia Áno
Príkon 1400 W
Nastaviteľná teplota Áno
Objem 1200 ml

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Catler BM 8010

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami