Cecotec Conga 8290 Immortal Ultra Power Home Genesis


Robotický vysávač, Vysáva a mopuje naraz, Smart ovládanie mobilom, Prevádzková doba: 280 min., Typ navigácie: Laser, Permanentná mapa upratovania, Mapovanie viacero podlaží, Automatická detekcia povrchu, Pre domácnosti so zvieratami, Automatické vysypanie, Výška vysávača: 10,2 cm. Viac info


NAY Extra cena 351,99 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 88,00 €.

Cena 439,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,80 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 44,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie a jedno ocenenie

Popis produktu

Robotický vysávač Cecotec Conga 8290 Immortal Ultra Power Home Genesis 4v1 s laserovou navigáciou a vyprázdňovacou stanicou je ideálny pre domácnosti so zvieratami. Vysáva a mopuje súčasne, s možnosťou smart ovládania mobilom. Prevádzková doba dosahuje až 280 minút. Laserová navigácia a permanentná mapa upratovania umožňujú efektívne mapovanie viacerých podlaží a automatickú detekciu povrchu. Výška vysávača je 10,2 cm, čo umožňuje ľahký prístup pod nábytok. Automatické vysypanie zabezpečuje pohodlnú údržbu.

Cecotec Conga 8290 Immortal Ultra Power Home Genesis robotický vysávač

 • 4v1 smart robotický vysávač 
 • Mopovanie s technológiou Wash4You, ktorá vďaka elektronickému čerpadlu udržuje mop vždy vlhký 
 • 3 úrovne intenzity dávkovania vody 
 • Stanica Conga Home odsaje prach zo zásobníka do uzatvárateľného vrecka
 • Objem hygienického vrecka 3 litre 
 • Inteligentná laserová navigácia iTech Laser Eye 3.0 
 • Sací výkon až 10 000 Pa 
 • Turbo Clean Carpet automaticky aktivuje režim Turbo na kobercoch
 • Výdrž batérie až 280 minút, dobije sa a pokračuje 
 • Výber miestností na čistenie s voľbou poradia a vlastností čistenia 
 • Zakázané zóny, do ktorých nebude mať vysávač prístup 
 • Multifunkčná hlavná kefa Brush Pro 
 • 10 režimov čistenia a plánovanie upratovania 
 • Ovládanie cez mobilnú aplikáciu a hlasových asistentov

Ultra presná laserová navigácia

Robotický vysávač zmapuje celý 360° priestor a to pomocou inteligentej laserovej navigácie iTech Laser Eye 3.0. Naplánuje najefektívnejšiu a najrýchlejšiu trasu pre dokonalé vyčistenie každej miestnosti. Funguje dokonale aj v úplnej tme.

Hravo uprace všetky nečistoty

S technológiou Force Clean a digitálnym motorom s extra dlhou životnosťou poskytuje silný sací výkon až 10 000 Pa. Tento model bez zaváhania a námahy povysáva všetky nečistoty, čím vytvára čisté a príjemné prostredie vo vašej domácnosti.

Podlahy plné lesku

Tento moderný prístroj dokáže nielen povysávať, ale aj umývať podlahy, vďaka čomu sa budú vaše podlahy lesknúť ako nikdy predtým. Unikátna technológia Wash4You zabezpečuje inteligentné a rovnomerné dávkovanie vody prostredníctvom elektronického čerpadla, čo udržuje mop vždy vlhký. Cecotec aplikácia ponúka možnosť zvoliť si jednu z 3 úrovní intenzity dávkovania vody, a tým umožňuje bezpečné umývanie všetkých typov podláh.Cecotec Conga 8290 Immortal Ultra Power Home Genesis ponúka dokonalé výsledky svojim špeciálnym pohybom v tvare písmena Y, ktoré si obľúbite.

Všetko spraví za vás

Upratovanie o akom každý sníva. Robotický vysávač totiž uprace vašu domácnosť a prach zo zásobníka automaticky odsaje do uzatvárateľného vrecka vo vyprázdňovacej stanici Conga Home. Navyše technológia Bag Detect vás automaticky upozorní na plné vrecko. S robotickým vysávačomCecotec Conga 8290 Immortal Ultra Power Home Genesis nebudete mať žiadne starosti s upratovaním.

Prachu sa zbavíte až na 12 týždňov

Vďaka štedrému objemu hygienického vrecka 3 l v stanici Conga Home stačí meniť 4 - krát do roka. Výhodou je, že po vytiahnutí sa vrecko samo uzavrie, čo zabraňuje uníku prachu do ovzdušia pri jeho výmene.

Dokonalé plánovanie

Funkcia Room Plan 2.0 vám umožňuje plánovať a nastavovať upratovanie domácnosti podľa vašich potrieb a preferencií. Aplikácia Cecotec vás intuitívne prevedie procesom výberu miestností a poradia čistenia, kde môžete tiež nastaviť požadovaný režim čistenia, výkon vysávania a množstvo vody pri mopovaní. S touto funkcionalitou máte plnú kontrolu nad tým, kedy a ako sa bude upratovať.

Viacposchodové mapovanie

Dôkladné upratovanie si užijete aj vo viacposchodových domoch. Robotický vysávač dokáže zmapovať viaceré poschodia a zapamätá si až 5 máp. Navyše mapy sa dajú rozdeliť na jednotlivé miestnosti spolu so zakázanými zónami, kde vysávač nebude mať prístup.

280 minút prevádzky

Batéria Immortal Li-Ion poskytuje silnú, dlhotrvajúcu energiu pre vaše upratovacie potreby. S kapacitou 2 600 mAh prináša až 280 minút nepretržitého upratovania, čo zabezpečuje plnú autonómiu pri práci. Vysávač je vybavený technológiou Total Surface 2.0, ktorá zaistí aby robot vždy dokončil upratovanie vášho domova. V prípade, že má vybititú batériu, vráti sa najrýchlejšou cestou do stanice, dobije a pokračuje s upratovaním.

Vhodný do každej domácnosti

Robotický vysávač Cecotec Conga 8290 Immortal Ultra Power Home Genesis so svojimi 10 režimami čistenia prispôsobí každej domácnosti. Máte možnosť výberu z 3 úrovní sacieho výkonu a navyše je vhodný na všetky typy podláh. Koberce povysáva s výškou vlasu do 1 cm a technológia Turbo Clean Carpet aktivuje vždy režim Turbo aby boli koberce povysávané do hĺbky.

Multifunkčná kefa, ktorá vás očarí svojou funkčnosťou

Hlavná kefa Brush Pro je zložená kombináciou štetín a gumených lamiel. Je navrhnutá tak aby sa postarala o čistotu všetkých typov podláh a kobercov s výškou vlasu do 1 cm. Navyše sa dá využiť aj počas mopovania. O prach a nečistoty pozdĺž stien sa postarjú efektívne 2 bočné kefky. Dokonalý výsledok u upratovania je zaručený.

Inteligentné ovládanie

Robotický vysávač je možné jednoducho ovládať z mobilu alebo cez hlasového asistenta. Prostredníctvom aplikácie Cecotec viete spusiť alebo naplánovať čistenie, zadať poradie miestností, zvoliť režim čistenia, nastaviť sací výkon, intenzitu dávkovania vody pri mopovaní. Celú činnosť vysávača mať pod dohľadom kedykoľvek a kdekoľvek čo vám uľahčí upratovanie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Prevádzková doba 280 min.
Mapovanie viacero podlaží Áno
Automatická detekcia povrchu Áno
Funkcia dobiť a pokračovať Áno
Automatické vysypanie Áno
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Vysáva a mopuje naraz Áno
Typ navigácie Laser

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Testuj.to

Testuj.to

Ocenenie

4,7 / 5

3 recenzie Cecotec Conga 8290 Immortal Ultra Power Home Genesis

100% Kvalita
Vynikajúca

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Ing Štefan

1. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • dlhá výdrž povysáva celý byt v pohode
 • ideálny na všetky typy podláh
 • automatické vyprázdňovanie zberného koša
 • možnosť vybrať si ktorú miestnosť povysáva
 • dobre povysáva aj koberce
 • vysáva aj umyje podlahu
 • aplikácia bez znalosti cudzieho jazyka nepoužiteľná chýba slovenčina alebo čeština
 • len jeden sačok v balení
 • určite bude potrebné vymeniť hlavnú aj bočnú kefu ďalšie náklady plus sáčky

s výrobkom som spokojný pomer kvalita a cena nie je čo riešiť ale určite bude potrebné preložiť aplikáciu lebo bez nej je ovládanie komplikované


David

30. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáMarián

20. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Mám ho krátko, zatiaľ funguje ako má
 • Udivuje ma, že v Nay, okrem hlavnej kefy, sa nedá kúpiť iné príslušenstvo. Ak sa mýlim opravte ma, budem len rád. Vyzerá to