Celé leto bez chĺpkov s IPL Philips Lumea

Celé leto bez chĺpkov s IPL Philips Lumea

Chcete si skutočne užiť leto a neriešiť holenie chĺpkov? Vďaka IPL epilátoru Philips Lumea môžete mať hladkú pokožku až na 6 mesiacov.

Bez chĺpkov a starostí s Philips Lumea IPL

Prichádza leto a ako vždy prináša jednu dobrú a jednu menej dobrú správu. Tá dobrá je, že budete môcť vyraziť von len v ľahkých šatách a sandáloch. A tá horšia? Presne tak, odhalené nohy bude treba neustále udržiavať v tip-top stave, bez jediného chĺpka. Ak sa vám nechce tráviť holením, či epiláciou množstvo času a zároveň máte rada dlhotrvajúce a moderné riešenia, možno prišiel čas zaobstarať si IPL epilátor Lumea od Philips.

Pozrieť epilátory Philips Lumea

Ako funguje IPL technológia

Philips Lumea IPL je svetová jednotka v technológii IPL na domáce použitie. Ide o prístroj, ktorý vysiela intenzívne pulzné svetlo na korienky chĺpkov. Jeho pôsobením sa chĺpky dostanú do pokojovej fázy a bezbolestne odpadnú. S touto osvedčenou metódou ste sa doteraz mohli stretnúť v profesionálnych salónoch krásy. Teraz ju vďaka Philips môžete bezpečne používať aj u vás doma.

Celé telo bez chĺpkov vďaka Philips Lumea IPL

Štyri unikátne nadstavce bezpečne ošetria chĺpky na celom tele: na nohách, v podpazuší, na tvári a dokonca aj v citlivej oblasti bikín. Používanie Lumea Prestige vám pritom zaberie len zlomok času v porovnaní s inými metódami. Najlepšie na tom všetkom je, že už po 3 ošetreniach môžete dosiahnuť až 92 % redukciu chĺpkov.*

*Až 92 % redukcia chĺpkov po 3 ošetreniach pri dodržaní harmonogramu ošetrení. Sledované na nohách. Jednotlivé výsledky sa môžu líšiť.

Je Lumea vhodná pre moju pokožku?

Philips Lumea IPL je vhodná takmer pre všetky typy pleti okrem veľmi tmavej. Najúčinnejšie odstraňuje chĺpky vo farebnej škále od tmavej blond až po čiernu farbu.

Vybrať si môžete spomedzi piatich nastavení intenzity svetla. Ak si nebudete istá, ktoré nastavenie je pre vás vhodné, inteligentný senzor SmartSkin ho vyberie za vás. Pokiaľ však máte citlivú pokožku, prístroj môžete nastaviť manuálne. Dá sa používať s káblom alebo bez, takže je praktická aj na cestách.

Žiadne ďalšie náklady 

Pri kúpe Philips Lumea IPL vás nečakajú žiadne dodatočné náklady. Nemusíte si kupovať drahé náhradné diely alebo príslušenstvá, napríklad gély, ktorých spotreba v priebehu používania rastie.

 

Produkty v akcii

Zobrazujeme 2 výsledky Použite filter pre spresnenie požiadaviek.