Porazte nadmernú vlhkosť!

S pohlcovačmi Ceresit STOP vlhkosti v nových ekologických obaloch a s vôňami inšpirovanými prírodou.

01_CSV_group

Vykurovacia sezóna je v plnom prúde, vetráme menej a nadmerná vzdušná vlhkosť sa tak môže kumulovať v domácnostiach - v obytných miestnostiach a kúpeľniach, ale aj v garážach, pivniciach, šatníkoch a podobne.

Vedeli ste, že denne vyprodukujeme v domácnosti do ovzdušia až 12 litrov vody? Pranie, sprchovanie, umývanie sa, ale aj napríklad používanie sušičky odparuje vodu do ovzdušia.

02_CSV_icons

Optimálna vlhkosť vzduchu sa pohybuje v rozpätí 45 až 60 %. V prípade, že je táto úroveň vyššia, nechcene podporujete vznik a rast mikroorganizmov, baktérií a roztočov. Ak u seba alebo členov rodiny odrazu pozorujete zhoršenie problémov s dýchaním, psychickú nepohodu alebo alergické príznaky, príčinou môže byt vlhkosť. Vlhké a teplé prostredie je navyše priam rajom pre plesne, ktoré uvoľňujú do ovzdušia spóry. Dlhodobé nažívanie s vlhkosťou a plesňami neprospieva vášmu zdraviu a mohlo by spôsobiť rôzne zdravotné problémy ako bolesť hlavy, migrény, u citlivejších jedincov a detí kašeľ, astmu, zápaly priedušiek aj ekzémy. Najvhodnejším spôsobom je zamedziť rozvoju plesní, znížením vlhkosti na optimálnu úroveň.

03_CSV_icons

Jedným z odporúčaní ako znížiť vlhkosť je dostatočná cirkulácia vzduchu a vetranie. Účinný spôsob, ako bojovať s vlhkosťou je pohlcovač vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360°. Zariadenie so silnou absorpciou vlhkosti a účinnou 360-stupňovou cirkuláciou vzduchu. Pracuje na fyzikálnom princípe, teda nevyžaduje zapojenie do elektrickej siete ani batérie.

04_CSV_circulation

Zároveň je vybavený patentovanou technológiou proti zápachu. Stačí vložiť tabletu do prístroja a boj s nadmernou vlhkosťou sa začne. Po spotrebovaní tablety stačí vložiť do prístroja novú náhradnú náplň Ceresit Stop vlhkosti. Okrem základnej neutrálnej tablety, ktorá pohlcuje vlhkosť a neutralizuje zápach, sú dostupné aj voňavé tablety, ktoré sú parfumované éterickými olejmi, ktoré sa postupne počas životnosti uvoľňujú do ovzdušia a príjemne ho osviežujú. Vyberte si z vôní, ktoré si obľúbite: Levanduľová záhrada, Sviežosť vodopádov alebo prevoňajte svoj domov vôňou Lúčnych kvetov. Ovoňajte tester priamo na obale náhradných náplní a vyberte si tak vôňu, ktorá sa Vám najviac páči.

05_CSV_tabs

Prístroje Ceresit Stop Vlhkosti sa teraz vyrábajú až zo 60% recyklovaných plastov a celý prístroj je následne 100% recyklovateľný. Rovnako aj kartónový obal je 100% recyklovateľný. Tým výrazne prispievame aj k ochrane prírody a našich zdrojov pre ďalšie generácie. Vytvoriť zdravú a sviežu atmosféru domova pre vašu rodinu je jednoduché. Často stačí znížiť prebytočnú vlhkosť a s ňou zmizne mnoho súvisiacich problémov.

Pozrieť odvlhčovače Ceresit

Pozrieť náhradné náplne Ceresit

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky akcie