Chladničky bez výparníka

Ideálne na chatu, chalupu, do hotelových izieb, malých bytov alebo na pracovisko. Jednodverové chladničky bez výparníka sú vhodné tiež všade tam, kde nie je potrebné skladovať potraviny v mrazničke. Prezrite si celú ponuku – niektoré z chladničiek v tejto kategórii majú väčší vnútorný objem.

Filtrovať

Cenové rozpätieŠtítky

Hodnotenie

iSmart (ovládanie mobilom)

iTrieda energetickej účinnosti 2021

Ročná spotreba energie

Maximálna hlučnosť

Beznámrazový systém (chladnička)

  • Áno

Farba

  • mix farieb
  • antracitová
Zobraziť všetky možnosti

VýškaCelkový čistý objem

Klimatická trieda

Výparník

  • Nie

NoFrost (chladnička)

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 5 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Výhody jednodverových chladničiek bez mrazničky

 Ak hľadáte malú praktickú chladničku bez mrazničky, ste na správnej adrese. Objem jednodverových samostatných chladničiek sa začína na 39 litroch a končí sa až na 491 litroch. V ponuke teda nájdete aj modely s väčším vnútorným objemom. Čo sa energetickej účinnosti týka, na výber máte z všetkých tried vrátane „A“, energeticky najúčinnejšej triedy.

Aké sú výhody jednodverových chladničiek? Umiestnite ju kamkoľvek, zmestí sa aj do malej miestnosti, na výber máte z mnohých farieb, značiek a dizajnov, ľahko ju zapojíte, ľahko ju prenesiete. Chcete si k samostatne stojacej chladničke kúpiť aj mrazničku? V kategórii mrazničky nájdete skriňové, truhlicové, vstavané mrazničky aj výrobníky ľadu

Jednodverové chladničky bez výparníka: Nie je chladenie ako chladenie

Výparník je súčasťou chladiaceho zariadenia kompresorových chladničiek. Vo výparníku sa zníži prudko tlak, a tým i teplota varu. Kvapalina sa začne vyparovať. Potrebné teplo pre tento proces sa odoberá práve z chladničky, v ktorej vďaka tomu zostáva zima.

V súčasnosti okrem kompresorových chladničiek existujú ešte 3 rôzne typy chladenia: absorpčné, adsorpčné (mimochodom na tomto princípe pracujú samochladiace sudy na pivo) a na báze Peltierovho článku. Výparník teda nemusí byť nutne súčasťou každej chladničky. Výhodou chladničiek bez výparníka je tichá prevádzka, malé rozmery, vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť.

TIP: Pozrite sa aj na kategóriu malé chladničky a jednodverové chladničky. Možno práve tu nájdete ideálny model pre váš interiér.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore