Popis produktu

 

Dynamický meteorologický systém

Aby ste mali čo najväčší pocit, že reálne sedíte v automobile, bola jeho fyzika aj ovládanie prispôsobené celkovým vlastnostiam auta a prostrediu v ktorom jazdíte. Nájdete tu reálne vykreslené počasie, či sa už jedná o dážď, sneh alebo krupobitie, ktorý ovplyvňujú jazdné vlastnosti auta. Keďže má každá etapa súťaže svoje poveternostné a terénne podmienky, pre získanie výhry musíte mať presne prispôsobené auto, pneumatiky, skladové zásoby alebo tím počas pretekov.

Režim kariéry

Ak sa rozhodnete pre hranie kariéry, buďte si istý tým, že budete mať o autenticitu postarané. Začínate v nízkej Junior WRC kategórii a podľa toho aké dosahujete výsledky budete podpisovať zmluvy s rally tímami. Takto sa môžete prepracovať až k vrcholu a dostať sa aj k tomu, že budete súťažiť o titul šampióna rally.

Autenticita

Nachádzajú sa tu reálne autá zo sveta rally, ktoré dostali licencie od reálnych tímov z rebríčkov z posledných rokov, takže sa naozaj zúčastňujete takejto súťaže. Do áut sa vžijete aj vďaka tomu, že ich svetelnosť je vyvedená na základe reálnej fyziky, depá sú krásne 3D uveriteľne spracované a pódium víťazov odráža realitu.

Viac hráčov

Okrem rally pre jedného hráča, šampionátu alebo kariéry s postupom tu nájdete aj hru pre viacerých hráčov, kde môžete očakávať týždenné výzvy a tiež esport WRC. Buď môžete hrať s druhým hráčom pomocou ovládača alebo po pripojení k internetu v režime online, takže si vždy skvele zahráte nielen sami.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: Xbox One
Typ hry: Závodné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Codemaster
Médium: BLU-RAY
Platforma: Xbox One
Typ hry: Závodné
Vekové obmedzenie: 3+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 172 mm
Hmotnosť: 100 g
Hĺbka: 14 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: 3499550375756

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore