Concept BDG3334dg vodovodná batéria

  • Doprava zadarmo

Uhol natočenia: Áno,


Cena 119,00 €

2,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kuchynská drezová batéria Concept BDG3334dg v antracitovom prevedení s chrómovými prvkami je vhodným príslušenstvom ku granitovým drezom Concept. Možnosť 360 stupňového natočenia podľa potreby. V spodnej časti je umiestnená praktická páka pre jednoduché ovládanie. Má kvalitnú keramickú kartušu pre teplú a studenú vodu a perlátor obmedzujúci prietok a spotrebu vody. Balenie obsahuje všetko potrebné pre montáž.

Dizajn 

Drezová batéria Concept BDG3334dg je spracovaná v elegantnom, jednoduchom designe. Povrch batérie tvorí kvalitná farba s designom granitového povrchu v kombináciám s lesklými chrómovými detailmi. Dokonale ladí s tmavo šedými granitovými drezy Concept.

Kvalitné spracovanie

Vodovodná batéria Concept BDG3334dg je osadená kvalitnou keramickou kartušou, v ktorej sa mieša teplá a studená voda. Výhodou tejto kartuše je, že sa minimálne opotrebováva a preto vyniká dlhšej životnosti. Súčasťou batérie je hľavne úsporný perlátor, ktorý obmedzuje prietok a spotrebu vody. Mieša totiž vodu so vzduchom a vďaka tomu kohútikom pretečie oveľa menej vody a vám šetrí peniaze. Súčasťou balenia je všetko príslušenstvo potrebné pre montáž.

Rotácia 360 °

Batéria Concept BDG3334dg je otočná o 360 °, takže sa plne prispôsobí vašim potrebám. Túto variabilitu oceníte predovšetkým v spojení s flexibilným drezom Concept, ktoré ponúkajú obojstranné využitie. Vďaka plne otočnému systému môžete batériu umiestniť z akejkoľvek strany. Ďalšou výhodou je pákový systém vďaka ktorému sa veľmi pohodlne ovláda. Jednou rukou rýchlo navolíte správnu teplotu a silu prúdu, takže nebudete zbytocne plytvať vodou.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhol natočenia Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept BDG3334dg vodovodná batéria

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené