Concept CA3000 Perfect Air

Cena:
399,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Čistička vzduchu so zvlhčovačom Concept CA3000 Perfect Air je ideálnym pomocníkom na vylepšenie kvality vzduchu vo vašej domácnosti a vďaka elegantnému dizajnu sa dokonale hodí do každého moderného interiéru. Pomáha zmierňovať príznaky alergií, z ovzdušia odstraňuje prach, peľ, roztoče plesne a baktérie. Je vybavená 5-stupňovým filtračným systémom, ionizátorom a UV lampou a zvládne vyčistiť vzduch v priestoroch s rozlohou až 60 m2. Na výber ponúka 8 rýchlosti čistenia vzduchu a disponuje časovačom, senzorom prachových častíc a funkciou pripomenutia výmeny filtrov. Súčasťou je aj zvlhčovač, ktorý vás zbaví nepríjemného suchého vzduchu. Čističku môžete ovládať prostredníctvom mobilnej aplikácie Concept Home alebo pomocou diaľkového ovládača či tlačidiel priamo na zariadení. Dosahuje hlučnosť 30 - 60 dB a príkon 85 W.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Smart čistička vzduchu Boneco H400 2v1 je zariadenie vhodné pre miestnosti s rozlohou do 60 m2/150 m3, ktoré môžete využívať ako zvlhčovač, čističku vzduchu alebo ich kombináciu. Inovatívny integrovaný filter čistí vzduch v miestnosti, veľká nádrž na vodu zaručuje dlhú prevádzku a integrovaný senzor meria vlhkosť vzduchu v reálnom čase a automaticky upravuje výkon odparovania. Smart aplikácia BONECO ponúka ďalšie funkcie a režimy: jednoducho nastavte požadovanú vlhkosť, pri ktorej sa budete cítiť najlepšie a H400 sa postará o zvyšok. Okrem toho si môžete vybrať medzi rôznymi režimami v aplikácii: hybridný, čistič, alebo zvlhčovač. Nechýba integrovaný zásobník na arómy, vďaka ktorému si môžete prevoňať svoj domov vašou obľúbenou vôňou. Čistička sa jednoducho čistí a svojím moderným dizajnom zapadne do každej miestnosti.

Základné parametre

 • Maximálna hlučnosť: 55 dB
 • Smart (ovládanie mobilom): Áno
 • Pre veľkosť miestnosti: 60 m2

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

Concept CA3000 PerfectAir

 • Moderný design 
 • Zachytí častice, alergény, peľ, pachy, plyny (formaldehyd), spóry plesní
 • 5 stupňov filtrácie vzduchu + ionizátor + UV lampa
 • Cirkulácia vzduchu: 488 m3/h
 • Vhodné do miestnosti s veľkosťou až 60 m2
 • Mobilná aplikácia Concept Home
 • 8 rýchlostí čistenia vzduchu
 • Zvlhčovač (kapacity nádoby na vodu: 1,3 l; výkon 24-86 ml/h)
 • Časovač (1, 2, 4, 8 hodín)
 • Režim SMART + SLEEP (automat. prepnutie pri tme)
 • Senzor prachových častíc s LED displejom
 • Diaľkový ovládač
 • Držadlá pre prenos
 • Funkcia pripomenutia výmeny filtrov
 • Hlučnosť 30-60 dB
 • Farebné podsvietenie podľa znečistenia (LED pásik)
 • Detský zámok
 • Frekvencia: 1,7 MHz
 • Farba: biela/strieborná
 • Príkon: 85 W
 • Rozmery: 400 x 620 x 230 mm

Kvalitný a zdravší vzduch

Čistička vzduchu so zvlhčovačom CA3000 z ovdzušia odstraňuje škodliviny, ktoré v domácnostiach vznikajú alebo tam prenikajú z vonkajšieho prostredia. Ponúka 8 rýchlosti čistenia vzduchu a pýši sa výkonom 488 m3/h. Odstraňuje z ovzdušia prach, rôzne typy alergénov, baktérie, vírusy, zápach, smog a ďalšie nebezpečné látky, čím pomáha zmierniť príznaky alergií, chronických aj akútnych ochorení dýchacieho ústrojenstva, srdca a ciev. Vďaka svojmu modernému dizajnu poľahky zapadne do každého interiéru a môžete ju ľahko prenášať na akékoľvek miesto. Čistička sa môže pochváliť tichou prevádzkou a je vhodná do miestnosti s veľkosťou až 60 m2. Obsahuje časovač s nastavením až na 12 hodín a je opatrená detskou poistkou.

Filtrácia

Čistička vzduchu je vybavená 7-stupňovou filtráciou, ktorá zachytí znečistené látky a zamedzí ich ďalšiemu šíreniu. Dokáže odstrániť až 99 % škodlivín obsiahnutých vo vzduchu. Každá jednotlivá filtračná vrstva je určená na zachytenie špecifických druhov nečistôt a vzájomnou súčinnosťou je dosiahnuté dokonale čisté ovzdušie vo vašej domácnosti. Vďaka pokročilej technológii si sama postráži aktuálny stav filtrov a upozorní na nutnosť ich výmeny.

 • Prachový filter - zachytí hrubé nečistoty z ovzdušia (prachové častice, vlasy, srsť, peľ a ďalšie nečistoty).

 • Katalytický filter - rozkladá čpavok, benzén a ďalšie nebezpečné látky uvoľňujúce sa napr. z nového nábytku a kobercov.

 • Karbónový filter - pohlcuje jedovaté, dusivé a ďalšie zapáchajúce plyny a výpary, ako napr. formaldehyd, benzén alebo cigaretový dym.

 • Antibakteriálny filter - likviduje baktérie a bráni vzniku plesní.

 • HEPA filter 13 - zachytí častice od veľkosti 0,1 mikrometra s účinnosťou 99,9 % (prach, peľ, dym, baktérie, vírusy, alergény, spóry plesní a pod.).

UV lampa a ionizátor

Ultrafialové žiarenie likviduje škodlivé baktérie, vírusy, plesne a pohlcuje zápach. Ionizátor pomocou elektrického výboja zvyšuje množstvo záporne nabitých iónov vo vzduchu (tzv. vzdušných vitamínov), ktoré zlepšujú celkovú kvalitu ovzdušia. Ich počet má pozitívny vplyv na kvalitu dýchania, ľudskú psychiku, lepšiu sústredenosť, zvýšenú výkonnosť a pomáhajú v boji proti bolestiam hlavy. Ionizátor zároveň pohlcuje kladne nabité častice prachu, vírusov, baktérií a odstráni cigaretový dym. Obe tieto funkcie je možné samostatne vypnúť.

Senzor kvality ovzdušia

Čistička je vybavená citlivým senzorom znečistenia, vďaka ktorému v reálnom čase vidíte mieru poletavého prachu (PM2,5) v miestnosti. Po spustení pracuje v plne automatizovanom režime, sama si načíta aktuálny stav a podľa zistených hodnôt nastaví optimálnu rýchlosť čistenia. Presná hodnota sa zobrazí na prehľadnom LED displeji. Kvalitu vzduchu môžete vizuálne kontrolovať pomocou farebného podsvietenia, ktoré sa mení v závislosti na miere znečistenia: zelená = vynikajúca kvalita ovzdušia (do 80 PM2,5); modrá = mierne znečistenie (81 - 120 PM2,5); žltá = stredné znečistenie (121 - 160 PM2,5); červená = vysoké znečistenie (161 PM2,5 a viac).

Zvlhčovač

Čistička vzduchu CA3000 je vybavená aj zvlhčovačom, ktorý vašu domácnosť zbaví nepríjemného suchého vzduchu. Stačí naplniť nádobu zvlhčovača vodou, prístroj zapnúť a za okamih zvýšite vlhkosť v miestnosti a docielite zdravšie prostredie pre vaše dýchanie. Dosahuje maximálny výkon 86 ml/h. Na jedno naplnenie dokáže zvlhčovať celých 54 hodín.

Aplikácia Concept Home

Pomocou mobilnej aplikácie Concept Home môžete mať svoju čističku ako aj kvalitu ovzdušia vo vašej domácnosti pod kontrolou nech ste kdekoľvek. Aplikácia je dostupná pro iOS a Android a umožní vám na diaľku spustiť či vypnúť vaše zariadenie, upraviť rýchlosť čistenia, zistiť stav filtrov alebo skontrolovať stav ovzdušia v miestnosti, kde je práve umiestnená. Čističku možno ovládať aj pomocou diaľkového ovládača či tlačidlami priamo na displeji.

Kvalitný spánok

Čistička je vybavená nočným režimom, ktorý sa vďaka režimu Smart automaticky aktivuje alebo ho možno nastaviť manuálne pomocou tlačidla Sleep. Čistička pracuje v tichej prevádzke (len 30 dB) a displej vrátane farebného podsvietenia zhasnú. Vy si tak môžete užívať čistý vzduch aj počas spánku, bez toho aby vás čokoľvek rušilo. 


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 60 dB
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Concept
iSmart: Áno
Vzduchový výkon: 488 m3/hod.
Nočný režim: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: mix farieb
Šírka: 40 cm
Výška: 62 cm
Hĺbka: 23 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 60 dB

Funkcie

Časovač: Áno
Ionizátor: Áno
Funkcia zvlhčovania: Áno
Regulácia výkonu: Áno
UV svetlo: Áno

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Áno

Energetické údaje

Príkon: 85 W

Ďalšie parametre

Display: LED
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Automatický režim: Áno
Senzor kvality ovzdušia: Áno
Filter: HEPA filter, Uhlíkový filter, Predfilter, Antibakteriálny, Katalytický

Ostatné

Kód produktu: CA3000

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore