Concept CP1010 Perfect Clean

Zobraziť


Objem: 0.4 L, Maximálny príkon: 1200 W, Parný tlak: 3 bar,


Cena 49,90 €

1,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Parný čistič CONCEPT CP1010 je všestranný čistiaci systém, ktorý je ideálny pre všetky typy povrchov - na parapety, kuchynské batérie, radiátory, matrace, rôzne textílie a podobne. Horúca para dokáže zahubiť až 99% baktérií, upratovanie pomocou pary je rýchle, vysoko účinné a zároveň šetrné k životnému prostrediu. Výkon motora je 1000 - 1200 W. Maximálny objem nádoby je 400 ml a dĺžka kábla je 5 m. Súčasťou balenia je bohaté príslušenstvo. Farba: modro-biela .

Parný čistič s bohatým príslušenstvom

Bohaté príslušenstvo, ktoré je súčasťou základnej výbavy parného čističa Concept CP1010 a dodáva parnému čističu naozaj široké využitie. Jednoducho vyčistí: sklenené povrchy, okná, zrkadlá, kúpeľne, WC, drezy, batérie, čalúnenie, podlahy či pneumatiky áut a ďalšie. Môžete ho použiť aj pri čistení záclon, závesov bez toho, aby ste ich dávali dolu.  Súčasťou je aj hadica s ktorou sa dostanete aj na ťažko dostupné miesta.

Šetrí životné prostredie

Odstraňovanie nečistôt parou je ekologické, pretože k nemu nie sú potrebné žiadne saponáty ani dezinfekčné prostriedky. Čistenie parným čističom Vám šetrí peniaze, pretože spotrebovávate len obyčajnú vodu, minimum elektrickej energie a žiadne čistiace prostriedky.

Šetrnosť

Čistenie je tiež šetrné k čisteným materiálom, pretože nie sú vystavené pôsobeniu agresívnych prostriedkov, ktoré naviac mnohokrát zanechávajú vo Vašom byte nepríjemný zápach. So špeciálnou stierkou a handričkou pohodlne umyjete celý sprchový kút. Samotná para totiž perfektne rozpúšťa mydlo a vodný kameň, zabíja škodlivé baktérie.

Sila kúzelnej pary

Horúca para dokáže zahubiť až 99% baktérií, ktoré sa v domácnosti bežne vyskytujú. Parné čistenie je založené na kombinácii tlaku a vysokej teploty okolo 100 °C. Prístroj vytvára z vody paru, ktorá je hnaná vysokým tlakom von. Má takú silu, že rozpustí všetky nečistoty. Upratovanie pomocou pary je rýchle, vysoko účinné a zároveň šetrné k životnému prostrediu, pretože nevyžaduje použitie chemických prostriedkov. Uprataný povrch je dokonale čistý a dezinfikovaný.

Žiadne prekážky

Upratovanie na zle dostupných miestach už pre vás nebude prekážkou. Vďaka štrbinovej hubici s kefkou sa prachu za nábytkom, radiátormi či kuchynskou linkou zbavíte bez problémov.

Obsluha

Čistenie parným čističom a jeho obsluha je veľmi jednoduchá. Stačí naliať vodu, po cca 3 minútach ju čistič premení na vysokotlakovú paru a je pripravený na čistenie Vašej domácnosti.

Príslušenstvo

  • Hadica pre lepšiu dostupnosť k znečistenému miestu
  • Stierka - na hladké povrchy
  • Parný rozptyľovač - na čistenie väčších plôch
  • Uhlový nástavec - na horšie dostupné miesta
  • Kefa na škáry - na čistenie škár a medzier
  • Nylonová a drôtená kefa
  • Čistiaca textília - absorbuje nečistoty, možno ju prať
  • Detailová kefa - na silne znečistené miesta
  • Odmerka + lievik

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem 0.4 L
Maximálny príkon 1200 W
Parný tlak 3 bar

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Concept CP1010 Perfect Clean

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Adriana

15.7.2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené