Concept DG10N50dg biely drez

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Granitový drez s odkvapom Concept DG10N50dg z rady Nobles zaujme štýlovým dizajnom v bielej farbe, dobrou odolnosťou a kvalitným spracovaním. Vyrobený z pevného granitu zachovávajúci si stálu farebnosť. Jednoduchá údržba, možnosť obojstranného využitia. Tlačidlo Push-In umiestnené na vrchu drezu slúži pri napustení alebo vypustení vody. Vhodný pre pracovné dosky s minimálnou šírkou skrinky 50 cm. Má dva predvŕtané otvory. Súčasťou balenia je sitkový ventil 3 1/2" s prepadom a sifén s odbočkou pre umývačku riadu. Rozmery umývadla (dxšxh): 500 x 780 x 306 mm. Rozmery vaničky (dxšxh): 445 x 370 x 200 mm.

Dizajnový kúsok

Granitový kuchynský drez s odkvapom z dizajnovej rady Nobles je vhodnou voľbou aj do vašej kuchyne. Zaujme hlavne odolným granitovým prevedením a štýlovým hranatým dizajnom. Drez tvorí jedna veľká vanička s odtokom. Vo vrchnej časti je umiestnené tlačidlo Push-In a batéria. Vyhotovený v štyroch farbách: čierna, šedá, béžová a biela. Drez má obojstranné využitie, je len na váš či chcete mať odkladaciu plochu na pravej alebo ľavej strane.  K drezu si môžete zvoliť aj batérie Concept, ktoré je potrebné samostatne dokúpiť.

Granitové prevedenie

Kuchynský drez je zhotovený z odolného granitu skladajúci sa z 80% drvenej žulovej a kremičitej zmesi a 20% živicového spojiva s farebnou prímesou. Výhodou granitu je, že si udržiava stálu farebnosť a je dostatočne odolný voči mechanickému aj chemickému poškodeniu, navyše dobre odoláva aj vyšším teplotám, UV žiareniu. Povrch drezu je hladký, čo zjednodušuje čistenie a údržbu. 

Tlačidlo Push-In a montáž

Kuchynský drez má v hornej časti Push-In tlačidlo, ktoré vám umožní jednoduchým a hlavne hygienickým spôsobom vypustiť alebo napustiť drez. Drez je určený pre dosky s minimálnou šírkou skrinky 50 cm. Dodávaný spolu so sitkovým ventilom 3 1/2" s prepadom a sifónom, ktorý už má odbočku na umývačku riadu. V balení nájdete aj kovové súčiastky potrebné k montáži. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Materiál Granit

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept DG10N50dg biely drez

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené