Concept ETV7360ss

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
299,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná multifunkčná rúra Concept ETV7360ss vybavená trojitým sklom v dvierkach, ochladzovacím ventilátorom a zatláčacími gombíkmy PUSH PULL sa stane nielen pomocníkom vo vašej kuchyni ale aj elegantným doplnkom. Oceníte aj úzky ovládací panel na ktorom si nastavíte všetky funkcie ako minútky, nastavenie doby pečenia, nastavenie oneskoreného začiatku pečenia a funkciu pripomenutia. Váš rodinný rozpočet určite tiež ocení energetickú triedu A, vďaka ktorej ušetríte ročne nemalú sumu peňazí. Rúra Concept ETV7360ss disponuje dostatočným vnútorným objemom 70 litrov. Ponúka 9 funkcií pečenia vrátane teplovzdušného a grilu. Údržba skla v dvierkach rúry je veľmi jednoduchá. Sklo je možné ľahko vybrať pomocou zacvakávacích poistiek bez nutnosti vyberania celých dverí.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

AEG Mastery SurroundCook BCS331150M AEG Mastery SurroundCook BCS331150M

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Multifunkčná rúra AEG BCS331150M s kruhovým vyhrevným telesom zaradená v energetickej triede A+. Jej celkový vnútorný objem je 71 litrov. Technológia SurroundCook® s XL ventilátorom umožňuje skvelé prepečenie pokrmov až na 3 úrovniach. Tento model vyniká predovšetkým mnoho skvelými funkciami, vďaka ktorým dokážete pripraviť jedlo presne podľa vašich predstáv. Prehľadný displej poskytne maximálnu kontrolu nad procesom varenia. Katalytický povrch vnútorného priestoru vám uľahčí údržbu. Farba: antikorová s úpravou proti odtlačkom prstov.

Základné parametre

  • Trieda energ.účinnosti: A
  • Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L
  • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Extra objem s nízkou spotrebou

Elektrická multifunkčná rúra Concept ETV7360ss s vnútorným objemom 70 l vám zaistí dostatok miesta i na prípravu priestorovo náročnejších pokrmov. I napriek tomuto extrémnemu objemu vás rúra prekvapí svojou energetickou triedou  A. Vďaka tomu je spotreba elektrickej energie nižšia a jej prevádzka je výrazne lacnejšia, než u spotrebičov zaradených do iných tried.

Dizajn

Elektrická multifunkčná rúra Concept ETV7360ss je súčasťou designovej línie Sinfonia, ktorá prepája veľké aj malé kuchynské spotrebiče tak, aby v kuchyni tvorili jednotný celok. Je spracovaná v modernom nerezovom prevedení v kombinácii s čiernym sklom. Disponuje elegantným ovládacím "slim" panelom, ktorý jej pridáva na celkovej atraktivite. Skombinovať ju môžete v jednej línii s americkou chladničkou Concept LA7791ss, indukčnou varnou doskou Concept IDV5360, komínovým digestorom Concept OPK4690. Spoločne vytvoria kuchyňu v harmonickom dizajne.

Rovnomerné pečenie - garancia

Vstavaná rúra je vybavená 9 funkciami pečenia vrátane teplovzdušneaj a grilu. Vďaka ventilátoru, ktorý rozháňa horúci vzduch vo vnútri rúry, je dosiahnuté rýchlejšie a rovnomernejšie pečenie. Pri teplovzdušnom pečení nie je nutné rúru predhrievať a môžete v nej piecť niekoľko plechov naraz, čím ušetríte množstvo času aj elektrickej energie. S garanciou rovnomerného pečenia sa vám už nikdy nestane, že pokrmy na jednom plechu budú nedopečené a na druhom príliš prepečené.

Bezpečná prevádzka

Rúra je vybavená ochladzovacím ventilátorom, ktorý sa automaticky spustí so zapnutím spotrebiča, a zamedzuje jej prehriatiu. Dvierka sú vybavené trojitým sklom, takže sa počas pečenia pri kontakte s vonkajšou časťou dverí nepopálite. Ďalším bezpečnostným prvkom je detský zámok, ktorý zamedzí vašim deťom rúru akokoľvek ovládať.

Praktickosť vo všetkých smeroch

Z praktického hľadiska vás rúra zaujme hneď niekoľkými vecami. Napríklad 3 sklá vo dvierkach. Spoľahlivo ochránia pred popálením a iným nebezpečenstvom pri pečení. Sklo je možné ľahko vybrať bez nutnosti vyberania celých dverí. Pomocou zacvakávacích poistiek na spodnej části dvierok nie je potrebné využitie žiadneho náradia. Navyše sú vybavené užitočným chladením, vďaka ktorému sa pri dotyku s dverami už nepopálite. Údržba rúry je jednoduchá a časovo nenáročná.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A
Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 3000 W
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 9

Ďalšie vlastnosti

Značka: Concept
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Nie
Teleskopický výsuv: Žiadny
Počet skiel dvierok: 3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 56 cm
Výška: 60 cm
Hĺbka: 57 cm
Hmotnosť: 32 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: 1 rošt, 1 plytký plech

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Počet funkcií: 9

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,1 m

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L
Celkový výkon rúry: 3000 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: ETV7360SS

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore