Concept ETV8560bc

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
489,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,78 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Elektrická multifunkčná rúra Concept ETV8560bc disponuje veľkým vnútorným objemom 72 l a zaradená je do energetickej triedy A+. Disponuje trojitým sklom v dvierkach a ochladzovacím ventilátorom dverí. Dvere su navyše vybavené systémom Soft Closing, vďaka ktorému sa same dovrú. Oceníte LED displej - biely, s možnosťou nastavenia minútky, nastavenie doby pečenia a nastavenie oneskoreného konca pečenia. Špeciálna sonda pačenia vám zmeria presnú teplotu vo vnútri pokrmu. K dispozícií je 14 funkcií pečenia vrátane teplovzduchu a grilu. Maximálny komfort a pohodlie počas pečenia zaručia teleskopické výsuvy.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

AEG Mastery SteamBake BPS351120M AEG Mastery SteamBake BPS351120M

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Vstavaná rúra AEG BPS351120M v energetickej triede A+ je vybavená tlačidlom na pridanie pary. Jej celkový vnútorný objem je 71 litrov. Pripravovať jedlo môžete na troch úrovniach súčasne. Tento model vyniká predovšetkým mnoho skvelými funkciami, vďaka ktorým dokážete pripraviť jedlo presne podľa vašich predstáv. Prehľadný LCD displej poskytne maximálnu kontrolu nad procesom varenia. Určite oceníte aj indikáciu zbytkového tepla. Prednosťou je aj systém SoftClosing pre tiché otváranie a zatváranie dvierok. Pri otvorení dverí sa automaticky zapne osvetlenie a zastaví sa teplovzdušný ventilátor. Farba: antikorová s úpravou proti odtlačkom prstov.

Základné parametre

  • Trieda energ.účinnosti: A+
  • Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L
  • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

Extra objem s nízkou spotrebou

Elektrická multifunkčná rúra Concept ETV8560bc ponúka vnútorný objem 72 l vám a vďaka nemu zaistí dostatok miesta i na prípravu priestorovo náročnejších pokrmov. I napriek tomuto extrémnemu objemu Vás rúra prekvapí svojou energetickou triedou  A+. Vďaka tomu je spotreba elektrickej energie nižšia a jej prevádzka je výrazne lacnejšia, než u spotrebičov zaradených do iných tried.

Praktickosť vo všetkých smeroch

Z praktického hľadiska vás rúra zaujme hneď niekoľkými vecami. Napríklad 3 sklá vo dvierkach. Spoľahlivo ochránia pred popálením a iným nebezpečenstvom pri pečení. Sklo je možné ľahko vybrať bez nutnosti vyberania celých dverí. Pomocou zacvakávacích poistiek na spodnej části dvierok nie je potrebné využitie žiadneho náradia. Navyše sú vybavené užitočným chladením, vďaka ktorému sa pri dotyku s dverami už nepopálite. Údržba rúry je jednoduchá a časovo nenáročná.

Rovnomerné pečenie 

Vstavaná rúra je vybavená 14 funkciami pečenia vrátane horkovzduchu a grilu. Vďaka perfektne prepracovanými prieduchmi horkovzduchu pečie táto rúra naozaj rovnomerne. Najväčšou výhodou horkovzdušného pečenia je, že môžete piecť dva plechy naraz. S garanciou rovnomerného pečenia sa vám už nikdy nestane, že pokrmy na jednom plechu budú nedopečené a na druhom prepečené.

Sonda na pečenie

Elektrická rúra Concept je vybavená špeciálnou sondou na pečenie, pomocou ktorej zmeriate teplotu vo vnútri pokrmu. Predovšetkým ju využijete a oceníte pri príprave pečiva alebo mäsa. Vďaka sonde budete presne s istotou vedieť, kedy je váš pokrm hotový. Servirovať budete perfektne prepečené a šťavnaté pochúťky! 

Teleskopické výsuvy

Tieto výsuvy vám zaistia maximálny komfort a pohodlie počas pečenia. Už nemusíte siahať do horúcej rúry. Vďaka teleskopickým pojazdom ľahko vysuniete plech pred priestor rúry a môžete bezpečne skontrolovať pokrmy.

Soft closing door

Máte plné ruky práce pri pečení? Už si nemusíte robiť starosti, ako zavriete dvierka na rúre. Stačí ľahko do dvierok strčiť a dvierka sa vďaka dômyslnému systému dovrú samé a bez jediného buchnutia.

Jednoduchá údržba - katalytické vložky

Táto výhoda vám výrazne zjednoduší údržbu vnútorného priestoru rúry. Samočistiaci proces prebieha už počas pečenia. Katalytické vložky, opatrené špeciálnym poréznym materiálomabsorbujú nečistoty a počas procesu pečenia ju vypáli. Prípadné zvyšné nečistoty sa ľahko odstránite po vychladnutí rúry vlhkou handričkou.

Bohaté príslušenstvo 

Rúra do svojej výbavy obdržala veľmi bohaté príslušenstvo, ktoré určite oceníte a nemusíte tak riešiť nákup ďalšieho príslušenstva. Základná výbava disponuje plytkým a hlbokým plechom, roštom, teleskopickými výsuvmi, katalyckými doskami a tiež spomínanou špeciálnou sondou na pečenie

Pripojené súbory

Návod Concept ETV8560bc [*.pdf, 3.21 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
Celk.vnútor.kapacita rúry: 72 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 2900 W
Typ čistenia: Žiadny
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 13

Ďalšie vlastnosti

Značka: Concept
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Viacúrovňový
Počet skiel dvierok: 3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hĺbka: 56,5 cm
Hmotnosť: 32 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: sonda na pečenie

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Žiadny
Počet funkcií: 13

Konektivita

Dĺžka kábla: 1 m
Sieťový kábel: so zástrčkou

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 72 L
Celkový výkon rúry: 2900 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore