Concept LA8891bc


Šírka: 91.1 cm, Výška: 183 cm, Maximálna hlučnosť: 41 dB, Celkový čistý objem: 560 L, Čistá kapacita chladničky: 359 L, Čistá kapacita mrazničky: 201 L, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 1 259,00 €

25,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička Concept LA8891bc v elegantnom čiernom prevedení s čistým objemom 560 litrov disponuje technológiou Total NoFrost. Chladiaca časť má 359 litrov a ponúka množstvo úložného priestoru. Fresh zásuvky sú ideálne na uskladnenie ovocia a zeleniny. Mraziaca časť v spodnej časti má 201 litrov a až 6 zásuviek. Má dávkovač vody, SuperChladenie, alarm nezatvorených dverí a využijete režim Dovolenka. Pohodlné dotykové ovládanie na prehľadnom displejom s bielym podsvietením. Vnútro osvetľuje LED úsporné svetlo. Vybavená invertorovým kompresorom s tichým chodom len 41 dB.

Dostatočný priestor pre skladovanie potravín

Americká chladnička Concept LA8891bc v čiernej farbe s čistým objemom 560 litrov vám ponúka dostatočný skladovací priestor. Hlavnou prednosťou americkej chladničky je skvele riešený úložný priestor. Chladiaca časť má 359 litrov a nájdete v nej 3 veľké sklenené police, 2 plastové zásuvky pre skladovanie ovocia a zeleniny a 6 dverových poličiek. Mraziaca časť má objem 201 litrov a až 6 plastových zásuviek. Invertorový kompresor sa postará o tichú prevázdku počas mrazenia a chladnenia (len 41dB). Taktiež znižuje spotrebu elektrickej energie. Má praktickú funkciu Dovolenka, ktorú stačí aktivovať pri odchode na dovolenku alebo služobnú cestu. Funkcia automaticky zníži odber energie na minimum.

Fresh zóna a Super chladenie

Fresh zóna je určená pre zachovanie dlhodobej čerstvosti uložených potravín. Skladá sa z 2 zásuviek s ochranným filmom a špeciálnym tesnením. Zásuvky sú určené pre ovocie a zeleninu, ktoré vydržia až 2x dlhšie. Funkcia Super chladenie rýchlejšie schladí čerstvo vložené potraviny a zároveň bráni tomu, aby sa neprimerane zvýšila vnútorná teplota v chladničke.

Metal cooling

Zadná stena chladničky je vyrobená zo špeciálneho metalického materiálu, ktorý posilňuje chladiace schopnosti chladničky tým, že dokáže pojať oveľa viac chladu. Zabraňuje úniku chladného vzduchu a urýchľuje obnovenie optimálnej teploty pri častom otváraní dverí. Výsledkom je stabilná teplota vo vnútri chladničky, ktorá predlžuje čerstvosť uložených potravín.

Technológia Total No Frost

Vďaka technológii Total No Frost už nebudete musieť svoju chladničku zdĺhavo rozmrazovať. Zabraňuje tvorbe námrazy v mraziacej časti a zároveň aj v chladiacej časti. Funkcia urýchľuje aj proces zmrazovania potravín a zachováva tak ich nutričné hodnoty aj po rozmrazení. Dva nezávislé chladiace okruhy znižujú ovplyvňovanie teplôt vo vnútri spotrebiča a miešaniu pachov medzi jednotlivými priestormi. Samozrejmosťou je aj značná úspora elektrickej energie. 

Dávkovač vody

Dávkovač vody je zabudovaný vo dverách chladničky. Vďaka nemu si môžete pohodlne napustiť sviežu studenú vodu kedykoľvek máte chuť. Nie je potrebné ho pripojiť k prívodu vody, vo dvierkach sa nachádza zásobník s objemom 2 litrov. Úzky dávkovač vody zbytočne nezaberá úžitkový objem chladničky.

LED osvetlenie a ovládanie

Vnútro chladničky osvetľuje energeticky úsporné LED svetlo s dlhou životnosťou. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. Na vonkajších dverách chladničky je umiestnený dotykový displej s bielym podsvietením, na ktorom si jednoducho a rýchlo zvolíte požadovanú teplotu v chladiacej a mraziacej časti. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91.1 cm
Výška 183 cm
Maximálna hlučnosť 41 dB
Celkový čistý objem 560 L
Čistá kapacita chladničky 359 L
Čistá kapacita mrazničky 201 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept LA8891bc

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené