Concept MNV4245


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda E, Kapacita 9 súprav riadu, Spotreba energie: 70 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 47 dB, Spotreba vody 9 na umývací cyklus, Počet programov: 4, Výška: 88,5 cm, Šírka: 44,8 cm, Hĺbka: 57 cm. Viac info


Cena 399,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Concept MNV4245 v šírke 45 cm s maximálnou hlučnosťou 47 dB s kapacitou 9 obedových súprav. Umývačka je ovládaná zvrchu LED displejom s tlačidlami. K dispozícii sú 4 umývacie programy s teplotami umývania 40 - 70 °C s možnosťou odloženého štartu 3/6/9/12 hodín a možnosť nastavenia tvrdosti vody. Displej je vybavený ukazovateľom nedostatku soli a leštidla. Koniec umývacieho programu je signalizovaný zvukovým signálom. Dávkovač umývacieho prostriedku je výsuvný. Interiér umývačky Concept MNV4245 je nerezový (strieborný) s výškovo nastaviteľným horným košom.

Úspora energie

Energetická trieda ako taká označuje skupinu podľa energetickej náročnosti prevádzky spotrebiča. V praxi to znamená, že výrobok zaradený do skupiny A spotrebuje menej elektrickej energie a jeho prevádzka je lacnejšia ako ten, ktorý je v skupine B. Hlučnosť umývačky je 47 dB

Dávkovač typu Slide

Poznáte to, naplnili ste umývačku, zapli a výsledok po doumývaní nebol dokonalý ako by ste čakali. Zabudli ste, že pred výklopným dávkovačom musíte nechať miesto, aby sa tableta vyklopila do priestoru umývačky. S moderným dávkovačom typu Slide už tento problém riešiť nemusíte. Pri štarte umývania sa dávkovač otvorí do strany a po ukončení umývacieho programu vás prekvapí dokonalý výsledok.

Vlastnosti

Odložený štart umývania je v dnešnej dobe pri umývačkách už štandardnou záležitosťou. Tento model vám ponúka možnosť ľubovoľne vybrať odloženie umývania o 3/6/9/12 hodín, pričom sa automaticky vypne zvuková signalizácia konca programu, aby ste neboli rušení. K dispozícii sú 4 umývacíe programy s teplotami umývania 40 - 70 °C. Na konci programu Vás zvuková signalizácia upozorní. Významným doplnkom je dávkovač typu Slide, ktorý sa pri štarte umývania otvára do strany pre dokonalejší výsledok umývania. Umývačka má ovládanie umiestené zvrchu prostredníctvom tlačítok s malým LED displejom. Horný vnútorný kôš je výškovo nastaviteľný. Kapacita umývačky je 9 obedových súprav.

  • ukazovateľ nedostatku soli, leštidla
  • hlučnosť 47 dB
  • spotreba vody pri štandardnom umývacom programe 9 l
  • šírka 45 cm

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 47 dB
Počet programov 4
Počet súprav riadu 9
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept MNV4245

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami