Concept MNV4260


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda E, Kapacita 12 súprav riadu, Spotreba energie: 92 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 49 dB, Spotreba vody 11 na umývací cyklus, Počet programov: 4, Výška: 88,5 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 57 cm. Viac info


Cena 419,99 €

Zľava 13 % z predchádzajúcej ceny: 479,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Concept MNV4260 v šírke 60 cm a energetickej triede E s hlučnosťou 49 dB. Umývačka je ovládaná zvrchu displejom. Kapacita umývačky je 12 obedových súprav. K dispozícii sú 4 umývacie programy s teplotami umývania 40 - 70 °C s možnosťou odloženého štartu 3/6/9/12 hodín a ukazovateľom nedostatku soli, leštidla. Dávkovač umývacieho prostriedku je výsuvný. Ročná spotreba energie dosahuj 258 kWh. Ročná spotreba vody: 3080 l.

Dávkovač typu Slide

Poznáte to, naplnili ste umývačku, zapli a výsledok po doumývaní nebol dokonalý ako by ste čakali. Zabudli ste, že pred výklopným dávkovačom musíte nechať miesto, aby sa tableta vyklopila do priestoru umývačky. S moderným dávkovačom typu Slide už tento problém riešiť nemusíte. Pri štarte umývania sa dávkovač otvorí do strany a po ukončení umývacieho programu vás prekvapí dokonalý výsledok.

Vlastnosti

Odložený štart umývania je v dnešnej dobe pri umývačkách už štandardnou záležitosťou. Tento model vám ponúka možnosť ľubovoľne vybrať odloženie umývania o 3/6/9/12 hodín k dispozícii sú 4 umývacíe programy. Významným doplnkom je dávkovač typu Slide, ktorý sa pri štarte umývania otvára do strany pre dokonalejší výsledok umývania. Umývačka má ovládanie umiestené zvrchu prostredníctvom tlačítok s malým displejom. Horný vnútorný kôš je výškovo nastaviteľný. Kapacita umývačky je 12 obedových súprav.

  • ukazovateľ nedostatku soli, leštidla
  • hlučnosť 49 dB
  • spotreba vody pri štandardnom umývacom programe 11 l

  • Predná krycia doska nie je súčasťou umývačky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 49 dB
Počet súprav riadu 12
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept MNV4260

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami