Concept MNV4760


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda C, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 75 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 42 dB, Spotreba vody 9,8 na umývací cyklus, Počet programov: 8, AquaStop funkcia, Automatické otváranie dverí, Výška: 81,5 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 55 cm. Viac info


Cena 539,99 €

Zľava 14 % z predchádzajúcej ceny: 629,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 10,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

vstavaná umývačka riadu Concept MNV4760, šírka 60 cm, energetická trieda C, kapacita pre 14 súprav riadu, 8 programov, spotreba vody na cyklus 9,8 litrov, automatické otváranie dvierok na konci programu, umývacie rameno InnoWash II, systém AquaStop proti úniku vody, svetelná signalizácia na podlahe Floor light, dávkovač tabliet Slide, odložený štart na 24 hodín, LED displej s dotykovým ovládaním, vnútorné LED osvetlenie umývačky, hlučnosť pri umývaní 42 dB, výkonný invertorový motor, indikátor nedostatku soli a leštidla, rozmery (VxŠxH): 81,5 x 59,8 x 55 cm

Concept MNV4760

Vstavaná umývačka riadu Concept MNV4760 zaistí nielen efektívne a bezpečné umývanie, ale i nerušenú atmosféru bez nepríjemných zvukov. Najnovšie použité technológie zaisťujú veľmi nízku úroveň hluku pri umývaní. Hlučnosť dosahuje maximálne 42 dB. So šírkou 60 cm na jeden umývací cyklus dokáže umyť 14 obedových súprav riadu pri nízkej spotrebe vody, ktorá je iba 9,8 litrov na cyklus.

Auto Open 

Umývačka riadu bola vybavená praktickou funkciou Auto open- automatické otváranie dverí. Po skončení umýacieho cyklu sa priližne po 15-20 minútach dvierka umývačky pootvoria o 10 cm. Vďaka tomu vlhký vzduch unikné von a do vnútra umývačky začne prúdiť čerstvý vzduch, ktorý sa postará a spoľahlivé vysušenie riadov. 

Inovatívne ostrekovacie rameno INNOWACH II 

Umývačka riadu je na rozdiel od iných, tých klasických umývačiek, vybavená inovatívnym typom ostrekovacieho ramena. Ten sa otáča nie len horizontálne ale aj okolo svojej osy. S týmto špeciálnym ramenom sa tak zvyšuje účinnosť umývania až o 27% v ťažko prístupnych miestach či záhyboch. Vďaka tomu sa tiež skracuje čas umývania a so špeciálnym krytom okolo horizontálne rotujucého ramena, tak umývačka dosahuje nižšiu hlučnosť. 

Floor Light 

Chcete mať prehľad o stave umývacieho cyklu? Žiaden problém. Umývačka riadu obdržala do svojej výbavy funkciu Floor Light, ktorá vás bude pomocou svetelnej signalizácie informovať, v akom stave sa umývačka nachádza. Ak kontrolka svieti umývaci cyklus stále prebieha, ak bliká, umývanie skončilo

Dávkovač typu Slide

Poznáte to, naplnili ste umývačku, zapli a výsledok po doumývaní nebol dokonalý ako by ste čakali. Zabudli ste, že pred výklopným dávkovačom musíte nechať miesto, aby sa tableta vyklopila do priestoru umývačky. S moderným dávkovačom typu Slide už tento problém riešiť nemusíte. Pri štarte umývania sa dávkovač otvorí do strany a po ukončení umývacieho programu vás prekvapí dokonalý výsledok.

Múdrejšia ako by ste čakali

Umývačka je vybavená automatickým programom, ktorý už po prvom opláchnutí riadov zistí, aké sú riady špinavé. Vďaka tejto šikovnej funkcii sama upraví dĺžku a intenzitu samotného umývania, aby bol výsledok dokonalý. Odložený štart umývania je v dnešnej dobe pri umývačkách už štandardnou záležitosťou. Pri tomto modeli si môžete ľubovoľne vybrať odloženie umývania od 1 - 24 hodín

Dostatok priestoru 

Výhodou umývačky Concept, ktorá vám uľahčí život, je jej variabilná príborová zásuvka. V prípade že potrebujete umyť väčší riad, stačí túto zásuvku jednoducho premiestniť alebo ju vybrať. Vďaka tomu vám vznikne väčší priestor v hornom koši, kde môžete umiestniť čokoľvek. Už sa nemusíte obávať, umývačka riadu umyje takmer všetok riad rôzných rozmerov!

AquaStop

AquaStop čiže Double safety systém - dvojité istenie úniku vody. Je dôležitým prvkom ukazujúcim na kvalitu umývačky. Skladá sa z dvojitej steny hadice a čidla AQUAstop, ktoré kontroluje, či voda neuniká, kam nemá. Ak taká situácia nastane, čidlo zastaví prevádzku umývačky a uzavrie prívodný ventil.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 42 dB
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept MNV4760

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami