Concept MNV8060ds


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda C, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 75 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 42 dB, Spotreba vody 9,8 na umývací cyklus, Počet programov: 8, AquaStop funkcia, Výška: 81,5 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 57 cm. Viac info


Cena 559,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,20 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Concept MNV8060ds z dizajnovej línie Titania prichádza v štýlovom tmavo-nerezovom prevedení. Poskytne priestor pre 14 obedových súprav riadu. Na výber budete mať z 8 programov pre zvýšenú účinnosť umytia a sušenia. Nastaviť si viete aj teplotu umývania a to v rozmedzí 40°C - 70°C. Disponuje variabilnou priborovou zásuvkou, ktrorá vám poskytne viacej priestoru v hornom koši. Vybavená je tiež funkciou odloženého štartu až do 24 hodín, elektronickým AquaStop, dávkovačom typu Slide, ostrekovacím ramenom INNOWASH II či ukazovateľom nedostatku soli a leštidla. Umývačka riadu vďaka technológií TOP SILENCE dosahuje nízku hlučnosť iba 42 dB.

Concept MNV8060ds

Hlučnosť umývačky dosahuje len 42 dB - a to vďaka technológií TOP SILENCE, takže sa nemusíte obávať žeby vas umývačka riadu nejako vyrušovala.

Inovatívne ostrekovacie rameno INNOWACH II 

Umývačka riadu Concept MNV8060ds je na rozdiel od iných, tých klasických umývačiek, vybavená inovatívnym typom ostrekovacieho ramena. Ten sa otáča nie len horizontálne ale aj okolo svojej osy. S týmto špeciálnym ramenom sa tak zvyšuje účinnosť umývania až o 27% v ťažko prístupnych miestach či záhyboch. Vďaka tomu sa tiež skracuje čas umývania a so špeciálnym krytom okolo horizontálne rotujucého ramena, tak umývačka dosahuje nižšiu hlučnosť. 

Dávkovač typu SLIDE

Poznáte to, naplnili ste umývačku, zapli a výsledok po doumývaní nebol dokonalý. Zabudli ste, že pred výklopným dávkovačom musíte nechať miesto, aby sa tableta dostala do priestoru umývačky. S novým dávkovačom typu "SLIDE" už tento problém riešiť nemusíte. Pri štarte umývania sa dávkovač otvorí "do strany" a po dokončení programu Vás čaká dokonalý výsledok.

Touch-In

Umývačka riadu Concept model MNV8060ds je kombinácia plne vstavaných a panelových umývačiek. Jej ovládanie sa nachádza v hornej časti, tak isto ako u plne vstavaných umývačiek. Na prednej strane sa nachádza vstavaný displej, na ktorom sa zobrazí koľko času ostáva do konca umývacieho programu, v akej fáze sa nachádza a tiež aktuálna teplota umývania. S týmto ovládaním budete mať vždy dokonalý prehľad o priebehu umývacieho programu. Už sa nemusíte obávať toho, žeby vám ratolesti omylom zapli umývačku. 

Dostatok priestoru 

Umývačka riadu je vybavená teleskopickým pojazdným mechanizmom, vďaka ktorému bude manipuláciu pri vyťahovaní plného koša  jednoduchá. Výhodou umývačky Concept, ktorá vám uľahčí život, je aj jej variabilná príborová zásuvka. V prípade že potrebujete umyť väčší riad, stačí túto zásuvku jednoducho premiestniť alebo ju vybrať. Vďaka tomu vám vznikne väčší priestor v hornom koši, kde môžete umiestniť čokoľvek. Už sa nemusíte obávať, umývačka riadu umyje takmer všetok riad rôzných rozmerov!

Dokonalý prehľad

Táto luxusná umývačka od Conceptu naviac ukrýva aj ďalší benefit. Je vybavená aj vnútorným LED osvetlením. Budete mať dokonalý prehľad o každom kúte umývačky a vždy perfektne uvidíte na dokonalý výsledok umývania.

Múdrejšia ako by ste čakali

Umývačka je vybavená automatickým programom, ktorý už po prvom opláchnutí riadov zistí, aké sú riady špinavé. Vďaka tejto šikovnej funkcii sama upraví dĺžku a intenzitu samotného umývania, aby bol výsledok dokonalý. Odložený štart umývania je v dnešnej dobe pri umývačkách už štandardnou záležitosťou. Pri tomto modeli si môžete ľubovoľne vybrať odloženie umývania od 1 - 24 hodín

Turbosušenie

Turbosušenie je založené na prítomnosti dvoch aktívnych ventilátorov, kde jeden fúka do priestoru umývačky a druhý nasáva vlhký teplý vzduch. Prirodzene týmto spôsobom môže voda skondenzovať. Ale tento fakt je vyriešený odvodom vody do spodnej časti umývačky a následne odtokovou hadicou preč. Nemusíte sa báť, že by Vám táto vlhkosť akokoľvek poškodila linku a riady sú dokonale suché.

AquaStop

AquaStop čiže Double safety systém - dvojité istenie úniku vody. Je dôležitým prvkom ukazujúcim na kvalitu umývačky. Skladá sa z dvojitej steny hadice a čidla AQUAstop, ktoré kontroluje, či voda neuniká, kam nemá. Ak taká situácia nastane, čidlo zastaví prevádzku umývačky a uzavrie prívodný ventil.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 42 dB
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Concept MNV8060ds

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Anna

21. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Perfektne umýva a suší riad
  • Možnosť skrátenia programov na polovicu
  • Vysoká cena

Zatiaľ veľká spokojnosť.