Concept MT4520bc

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Vstavaný displej: Áno, Počet programov: 5, Dizajn skrine: voľnestojací, Gril: Nie, Vnútorný objem: 20 L, Integrované hodiny: Áno,


Cena 98,90 €

1,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca mikrovlnná rúra Concept MT4520bc v čiernej farbe s objemom 20 litrov a maximálnym výkonom 700 W. Priemer otočného taniera je 25,5 cm. Ponúka 5 rôznych úrovní výkonu a automatické vypnutie. Má aj 8 prednastavených programov a funkciu detský zámok. Ovládanie pomocou tlačidiel, otváranie pomocou madla. Nechýba zvuková signalizácia a vnútorné osvetlenie. Rozmery (VxŠxH): 25,9 x 44 x 34,6 cm. Príkon: 1050 W.

Concept MT4520bc

Voľne stojaca mikrovlnná rúra v elegantnej čiernej je vhodným pomocníkom do každej domácnosti. Umožní vám rýchlo zohriať alebo rozmraziť potraviny. Disponuje 5 základnými funkciami ohrevu a rozmrazovania. Vnútorný priestor mikrovlnnej rúry má objem 20 litrov a zmestí sa do neho otočný tanier s priemerom 25,5 cm. Čas ohrevu sa zobrazí na displeji. Pre pohodlnejšie otváranie je vybavená madlom.

Automatické programy

Mikrovlnná rúra má v menu 8 prednastavených programov, ktoré vám zjednodušia zohrievanie alebo rozmrazovanie jedál. Stačí si zvoliť druh jedla a jeho hmotnosť a mikrovlnka sama nastaví optimálny čas potrebný k zohriatiu. Nastavený čas vidíte na displeji.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Počet programov 5
Dizajn skrine voľnestojací
Gril Nie
Vnútorný objem 20 L
Integrované hodiny Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept MT4520bc

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené