Concept OPV3560

  • Doprava zadarmo

Šírka: 59.5 cm, Maximálna hlučnosť: 64 dB, Trieda energ.účinnosti: C, Typ digestora: odťah+recirkulácia, Maximálny výkon odsávania: 300 m3, Počet motorov: 1,


Cena 99,90 €

2,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Praktický výsuvný odsávač pár Concept OPV3560 energetickej triedy C, so šírkou 60 cm. Svojim dizajnom sa hodí do každej kuchyne a vďaka menším rozmerom ho môžete použiť aj v malých kuchyniach. Je vhodný na odsávanie pár do komína, alebo je možné odsávanie zabezpečené recirkuláciou. Ovládanie je za pomoci tlačidla a okrem efektívneho odsávania primerane osvetlí aj varnú plochu vďaka zabudovanému osvetleniu LED žiarovkami.

 

 

Dizajn

Šikovný odsávač pár Concept OPV3560, je kompaktný a moderný, svojim jednoduchým ale napriek tomu elegantným dizajnom preto vhodne doplní interiér každej súčasnej kuchyne.

Odsávanie

Odsávač má k dispozícii dva stupne rýchlosti odsávania a to za pomoci tlačidlového ovládania s výkonom max 300 m3/hod s maximálnou hlučnosťou 64 db. Odsávanie prebieha za pomoci tukových filtrov s odvodom do komína, alebo je možnosť odsávania aj s recirkuláciou. Pre odsávanie s recirkuláciou je treba si zakúpiť uhlíkový filter 61990257 potrebné sú 2 kusy.Takže si určite zvolíte vždy ten správny, podľa toho na koľkých varných zónach varíte a koľko vzniká pary. Vďaka tomu je odsávanie dôkladne aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. 

Recirkulácia alebo odťah priamo do komína

Chcete odsávať prebytočnú paru priamo do komína, či si ju radšej želáte vymeniť za čistý vzduch? Je len na vás, ktorú možnosť si vyberiete. Odsávač pár Concept disponuje okrem účinného odťahu do komína i možnosťou recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Ak sa rozhodnete pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť  uhlíkový filter 61990257 /potrebné sú 2 kusy/.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Maximálna hlučnosť 64 dB
Trieda energ.účinnosti C
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 300 m3
Počet motorov 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept OPV3560

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené