Concept OPV3560bc

  • Doprava zadarmo

Šírka: 59.5 cm, Maximálna hlučnosť: 64 dB, Trieda energ.účinnosti: C, Typ digestora: odťah+recirkulácia, Maximálny výkon odsávania: 300 m3, Počet motorov: 1,


Cena 109,00 €

2,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Praktický výsuvný odsávač pár Concept OPV3560bc energetickej triedy C, so šírkou 60 cm. Svojim dizajnom čierneho skla sa hodí do každej modernej kuchyne a vďaka menším rozmerom ho môžete použiť aj v malých kuchyniach. Je vhodný na odsávanie pár do komína, alebo je možné aj odsávanie recirkuláciou. Ovládanie je za pomoci tlačidla a okrem efektívneho odsávania primerane osvetlí aj varnú plochu vďaka zabudovanému osvetleniu LED žiarovkami.

 

 

Dizajn

Šikovný odsávač pár Concept OPV3560bc v elegantnom dizajne čierneho skla, je moderný a preto vhodne doplní interiér každej súčasnej kuchyne.

Odsávanie

Odsávač má k dispozícii dva stupne rýchlosti odsávania a to za pomoci tlačidlového ovládania s výkonom max 300 m3/hod s max hlučnosťou 64 db. Odsávanie prebieha za pomoci dvoch tukových filtrov s odvodom do komína, alebo je možnosť odsávania aj s recirkuláciou.  Vďaka tomu je odsávanie dôkladne aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. 

Recirkulácia alebo odťah priamo do komína

Chcete odsávať prebytočnú paru priamo do komína, či si ju radšej želáte vymeniť za čistý vzduch? Je len na vás, ktorú možnosť si vyberiete. Odsávač pár Concept disponuje okrem účinného odťahu do komína za pomoci dvoch tukových filtrov i možnosťou recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Ak sa rozhodnete pre odsávanie s recirkuláciou, je potrebné si zakúpiť uhlíkový filter 61990257/ potrebné sú 2 kusy/.

Ľahké čistenie tukového filtra

Ľahšie už to byť nemôže. Tukový filter z Vášho odsávača môžete jednoducho vložiť do umývačky a spustiť štandardný program. Pokiaľ nemáte momentálne prístup k umývačke, tak bohato postačia aj šikovné ruky a jarová voda.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Maximálna hlučnosť 64 dB
Trieda energ.účinnosti C
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 300 m3
Počet motorov 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept OPV3560bc

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené