Concept OPV3860ds


Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 64 dB, Trieda energ.účinnosti: C, Typ digestora: odťah+recirkulácia, Maximálny výkon odsávania: 517 m3, Počet motorov: 1,


Cena 159,00 €

Zľava 16 % z pôvodnej ceny: 189,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Praktický digestor Concept OPV3860ds prevedení titánu, zaradená v energetickej triede C so šírkou 60 cm. Svojim dizajnom sa hodí takmer do každej kuchyne a vďaka menším rozmerom ho môžete použiť aj v malých kuchyniach. Je vhodný na odsávanie pár do komína, alebo s možnosťou recirkulácie. Ovládanie je dotykové a okrem efektívneho odsávania primerane osvetlí aj varnú plochu vďaka zabudovanému osvetleniu LED žiarovkami. Maximálny výkon odsávania dosahuje 517 m³/h.

 

 

Dizajn

Šikovný digestor Concept OPV3860ds, je kompaktný a moderný, svojim jednoduchým ale napriek tomu elegantným dizajnom Titánia vhodne doplní interiér každej súčasnej kuchyne. Titánia je sa vyznačuje tmavým nerezom, ktorý do kuchyne vnesie nádych luxusu.

Odsávanie

Odsávač má k dispozícii tri stupne rýchlosti odsávania a to za pomoci dotykového ovládania s výkonom max 517 m³/h. s maximálnou hlučnosťou 64 db. Odsávanie prebieha za pomoci tukových filtrov s odvodom do komína, alebo je možnosť odsávania aj s recirkuláciou.Takže si určite zvolíte vždy ten správny podľa toho na koľkých varných zónach varíte a koľko vzniká pary. Vďaka tomu je odsávanie dôkladne aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. 

Recirkulácia alebo odťah priamo do komína

Chcete odsávať prebytočnú paru priamo do komína, či si ju radšej želáte vymeniť za čistý vzduch? Je len na vás, ktorú možnosť si vyberiete. 
Odsávač pár Concept disponuje okrem účinného odťahu do komína i možnosťou recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Ak sa rozhodnete pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť uhlíkový filter 61990258 /potrebné sú 2 kusy/.

Ľahké čistenie tukového filtra

Tukový filter z vášho odsávača môžete jednoducho vložiť do umývačky a spustiť štandardný program, bude ako zo škatuľky. Pokiaľ nemáte momentálne prístup k umývačke, tak bohato postačia aj šikovné ruky a jarová voda.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 64 dB
Trieda energ.účinnosti C
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 517 m3
Počet motorov 1

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept OPV3860ds

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené