Concept OPV3890

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
222,00 €

Pôvodná cena 229,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,44 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaný výsuvný digestor Concept OPV3890 v nerezovom prevedení z dizajnovej rady Sinfonia je zaradený do energetickej triedy A. Digestor je potrebné zabudovať do kuchynskej skrinky. Prevádzka digestora je možná s odťahom alebo s recirkuláciou. Dotykové ovládanie, umiestnené vpredu uprostred v podobe displeja s bielym písmom ponúka 3 nastaviteľné stupne výkonu. Maximálny výkon odsávania dosahuje 620 m³/h. Hlučnosť digestora je pri najvyššom stupni 68 dB. Pracovný priestor pod digestorom osvetľuje 2 x LED osvetlenie. Odsávač pár Concept OPV3890 disponuje 2 x kovovým filtrom proti mastnotám. Šírka 90 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava
Popis produktu

 

 

Výkon digestora

Výkon digestora Concept OPV3890 by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Digestor ponúka 3 stupne nastavenia výkonu pomocou dotykového displeja. Maximálny výkon odťahu dosahuje 620 m³/h. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 65 cm nad elektrickou varnou doskou a 70 cm nad plynovou varnou doskou. Priemer odťahu digestora je 150 mm.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu do kuchyneskej skrinky a jeho šírka je 90 cm. Plne integrovaný digestor má povrchové prevedenie z nerezu. Dotykové ovládanie je veľmi jednoduché a zabezpečí vám maximálny komfort obsluhy. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou dvoch LED žiaroviek. V balení su 2 kovové tukové filtre, ktoré sú umývateľné v umývačke riadu.

Recirkulácia vzduchu

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete funkciu recirkulácie. V bežnom odsávači nájdete tukový filter, ktorý na seba viaže mastnoty. Pri recirkulácii pridáte za tukový filter aj uhlíkový filter Concept 61990258 (potrebné sú 2 kusy), ktorý pohlcuje pachy. Vzduch je potom prečistený od pachov a vracia sa späť do miestnosti. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplynvená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 - 4 mesiace.

Ľahšie už to byť nemôže

Tukový filter z vášho odsávača môžete jednoducho vložiť do umývačky a spustiť štandardný program, bude ako zo škatuľky. Pokiaľ nemáte momentálne prístup k umývačke, tak bohato postačia aj šikovné ruky a jarová voda.

Dokonalé rozmery

Výsuvný vstavaný digestor skvelo zapadne takmer do každej kuchyne. Vďaka vysokému výkonu odsávania ho môžete taktiež zabudovať do kuchynskej linky. V šírke 90 cm určite zapadne do každej domácnosti. Dizajn Sinfonia spája v sebe malé a veľké kuchynské spotrebiče. Môteže ho skombinovať so vstavanou rúrou Concept ETV 7760, americkou chladničkou Concept LA8983ss, a vstavanou umývačkou riadu ConceptMNV 5660. Hlavný prvok tvorí luxusný nerezový vzhľad doplnený o čierny prúžok, ktoré sú dokonale zladené.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 90 cm
Maximálna hlučnosť: 68 dB
iTrieda energ.účinnosti: A
Typ digestora: odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania: 620 m3
Počet motorov: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Concept
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 620 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 65 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 70 cm
Počet vývodov: 1
Potrebný počet uhl. filtrov: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 90 cm
Výška: 27 cm
Hĺbka: 31 cm
Hmotnosť: 7,56 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 68 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A
Celková spotreba: 38,1 kWh

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 2

Funkcie

Automatické spustenie: Nie
Typ osvetlenia: LED

Ostatné

Kód produktu: OPV3890

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore