Concept RE2020


Ryžovar, Príkon: 650 W, Celkový čistý objem: 1,5 l, Rôzne druhy ryže, Ochrana proti vyvar. vody, Automatické vypnutie, Zabezp. proti prehriatiu, Farba: nerez. Viac info


Cena 35,99 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 39,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,72 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Ryžovar a parný hrniec Concept RE2020 v jednom spotrebiči ponúka jednoduchú prípravu ryže a zároveň zdravé varenie v pare. Vnútorná nádoba s objemom 1,5 l je vyberateľná. Má nepriľnavý povrch s jednoduchou údržbou. Funkcia Warm udrží ryžu teplú po dobu 8 hodín. Pre bezpečnosť je ryžovar Concept RE2020 vybavený bezpečnostnou poistkou proti prehriatiu. Dodávané príslušenstvo: odmerka, lyžica na ryžu, podložka pre varenie v pare.

Kombinácia ryžovaru s parným hrncom

Ryžovar CONCEPT RE2020 je multifunkčný pomocník, ktorý v sebe kombinuje ryžovar a parný hrniec. Je ideálny na prípravu chutnej ryže. Zároveň dokáže pripraviť aj chutné pokrmi na pare ako je napríklad zelenina, či ryby. Tie si zachovajú svoje drahocenné výživové hodnoty. Za jedálenským stolom zaručí samé spokojné tváre.

Príprava chutnej ryže

Ryžovar má praktickú nádobu s objemom 1,5 l, ktorá umožňuje prípravu ryže aj pre veľkú rodinu. Súčasťou základnej výbavy spotrebiča je praktická odmerka pre správne dávkovanie ryže a vody, alebo iných ingrediencií pre dosiahnutie dokonalého výsledku.

Parné varenie

Ako je už všeobecne známe parné varenie je jedným z najzdravších spôsobov prípravy pokrmov. Prináša so sebou výhody ako varenie bez tuku. Výsledkom takéhoto varenia bude chutný pokrm, ktorý si zachová svoju výbornú chuť, farbu a dokonca aj vitamíny a živiny. Stačí pridať do vody preferované bylinky pre zvýraznenie  a dochutenie pripravovaných jedál. V parnom koši je možné pripraviť si okrem zeleniny aj ryby alebo domáce knedle či parené buchty.

Funkcia Warm

Potom ako je varenie ukončené sa hrniec automaticky prepne do zahrievacieho režimu WARM, ten dokáže udržať pripravenú ryžu alebo iný pokrm až po dobu 8 hodín teplú. Táto funkcia vám pomôže servírovať hlavný chod vždy teplý.

Bezpečná manipulácia s jednoduchou údržbou

Nepriľnavý povrch vnútornej nádoby zabezpečí, že sa ryža počas varenia nepripáli. Zároveň je nádoba jednoducho odnímateľná a tým pádom je jej udržiavanie v čistote veľmi jednoduché a praktické. Ryžovar je vybavený aj bezpečnostnou poistkou, ktorá zabraňuje nechcenému zapnutiu nádoby. Protišmykové nožičky zabezpečujú dokonalú stabilitu spotrebiča. A na záver praktické úchyty ponúkajú jednoduchú možnosť premiestňovania ryžovaru.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový čistý objem 1.5 L
Príkon 650 W
Ochrana proti vyvar.vody Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Concept RE2020

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Danko

28. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


Spĺňa očakávania