Concept SR3210


Šľahač, Príkon: 400 W, Počet rýchlostí: 5, Hnietenie, Šľahanie. Viac info


Cena 31,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,64 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Ručný šľahač Concept SR3210 sa stane vaším pomocníkom pri príprave všetkých dobrôt, do ktorých sa pustíte. S metlami si pohodlne pripravíte domácu šľahačku, tortové krémy, žĺtkovú penu a riedke cestá, zatiaľ čo hnetacie háky pomôžu s prípravou treného, kysnutého a perníkového cesta. Príkon výkonného 400 W motora je možné ľahko regulovať. Môžete si zvoliť z 5 rýchlostí, k dispozícii je aj Turbo rýchlosť. Metly aj háky vyberiete stlačením tlačidla.

Ručný šľahač Concept SR3210 

 • Ergonomický dizajn
 • 5 rýchlostí
 • Turbo tlačidlo
 • Tlačidlo pre vyberanie metiel
 • Bezpečnostná poistka
 • Recepty v aplikácii Concept Varenie
 • Príkon: 400 W
 • Farba: čierna

Tie najlepšie domáce koláčiky

Ručný šľahač Concept SR3210 s príkonom 400 W vám uľahčí množstvo práce v kuchyni. Ponúka 5 rýchlostí a funkciou Turbo pre krátkodobé dosiahnutie maximálneho výkonu. Vďaka ergonomickému tvaru sa s ním dobre pracuje. Za chvíľu získate jemne spracované cesto alebo lahodne vyšľahané krémy.

Jednoduchá výmena nástavcov

Súčasťou ručného šľahača SR3210 sú nerezové šľahacie metly určené pre šľahanie peny, žĺtkov, prípravu krémov alebo riedkeho cesta na omelety a palacinky, špeciálna šľahacia metla ideálna na domácu šľahačku alebo bielkový sneh a hnetacie háky vhodné na prípravu ciest. Metly a háky vyberiete jednoducho stlačením tlačidla, bez toho aby ste sa ich museli dotknúť, takže vaše ruky zostanú čisté.

Bezpečnostná poistka

Ručný šľahač je vybavený bezpečnostnou poistkou, ktorá zabraňuje prehriatiu motora a následnému poškodenie celého prístroja.

Inšpiratívne recepty v aplikácii

Aplikácia Concept Varenie je prehľadná a jednoduchá kuchárka, ktorá je vďaka mobilnému telefónu alebo tabletu stále s vami. Vyberte si medzi záložkami (dezerty, RAW, marmelády, šaláty, polievky, chuťovky atď.) a dajte sa do varenia. Už sa vám nestane, že nebude vedieť čo uvariť na párty, rodinný obed alebo aké smoothie si vziať do práce. Slúži tiež ako inšpirácia pre objavenie nových chutí freshov a smoothies. 

Príslušenstvo:

 • 2 nerezové šľahacie metly
 • 2 nerezové hnetacie háky
 • 1 nerezová šľahacia metla ideálna na domácu šľahačku alebo bielkový sneh

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 1050 g
Počet rýchlostí 5
Príkon 400 W
Pulzný spínač Nie
Šľahanie Áno
Hnietenie Áno
Nádoba súčasťou Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept SR3210

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami