Connect It CI-528 - Anatomický vankúš na stoličku

Cena:
23,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,48 €

POPIS PRODUKTU

Anatomický vankúš CONNECT IT CI-528 je vhodný na akúkoľvek kancelársku stoličku. Je vyrobený z pamäťovej peny a má vyvýšené bočné strany. Táto kombinácia je ideálna pre zdravé držanie tela. navyše pamäťová pena sa dokonale prispôsobí a umožní tak zdravé sedenie bez bolesti. Zaoblený dizajn prednej časti vankúša zabraňuje tlaku na stehna. Vankúš má priedušný poťah pre jednoduché čistenie.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Pre komfortné sedenie

Na stoličku pri počítači doma či v práci strávime často prevažnú časť dňa aj večera. Správne sedenie a komfort je preto úplne zásadný, aby vás nebolel chrbát a telo netrpelo nekvalitnou stoličkou či nesprávnou polohou. Anatomický vankúš CONNECT IT CI-528 vám v tom pomôže! Má ergonomický vyvýšené bočné strany a zaoblený dizajn zabraňuje nepríjemnému tlaku na stehná – pre maximálny komfort.

Univerzálne použitie

Anatomický vankúš je určený univerzálne na akúkoľvek kancelársku stoličku, ale aj invalidné vozíky, autosedačky a ďalšie. Navyše je ľahko prenosný. Vďaka kvalitnej pamäťovej pene sa dokonale prispôsobí a umožní zdravé držanie tela. Samozrejmosťou je priedušný poťah pre jednoduché čistenie a zabezpečenie pohodlie aj v horúcich letných dňoch. Nemusíte investovať do drahej kancelárskej stoličky, anatomický vankúš je lacnejší a kvalitný variant.

For health - pre vaše zdravie

Produkty FOR HEALTH sú odborníkmi vytvorené za účelom zdravšej práce pri počítači. Ich používaním znížite záťaž na telo, ktorú celodenné sedenie pri počítači spôsobuje a obmedzíte zdravotné problémy, ktoré by mohli vzniknúť, ak si nevytvoríte kvalitné a ergonomické prostredie pre dlhodobú prácu pri počítači.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Cestovné: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Connect it

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 440 mm
Výška: 375 mm
Hmotnosť: 828 g
Hĺbka: 80 mm

Ďalšie parametre

Cestovné: Nie

Ostatné

Kód produktu: CI-528

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore