Corsair HS75X PRO Xbox Wireles čierny


Headset, Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz, Impedancia: 32 ohm, Citlivosť: 109 dB, Aktívne tlmenie hluku, Zabudovaný mikrofón, Odpojiteľný mikrofón, Ovládanie hlasitosti, Bezdrôtové, Dĺžka kábla: 1,8 m, USB, čierna. Viac info


Cena 94,99 €

Zľava 50 % z predchádzajúcej ceny: 189,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,90 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Bezdrôtový herný headset Corsair HS75X PRO Xbox Wireless v čiernej farbe vyniká štýlovým a prémiovým dizajnom. Moderná a odolná konštrukcia z hliníka zaručuje dlhú životnosť. Nastaviteľná konštrukcia spoločne s penovými náušníkmi zaručia maximálny komfort pri používaní. Slúchadlá headsetu disponujú kvalitným 3D zvukom s podporou technológie Dolby Atmos a 50mm meničmi, ktoré sa postarajú o detailné sprostredkovanie zvukových zážitkov. Frekvenčný rozsah je od 20Hz do 20 000Hz. Na komunikovanie počas hrania vám poslúži nastaviteľný mikrofón, ktorý môžete aj odpojiť. Ovládacie prvky na reguláciu zvuku sú umiestnené na konštrukcii slúchadiel. Headset sa ku konzole pripája pomocou bezdrôtovej technológie. V rozhraní má port USB-C, ktorý slúži na nabíjanie. Batéria má výdrž až 20 hodín. Kompatibilný je s platformami Xbox One a Xbox Series.

Prémiový dizajn

Herný headset Corsair HS75X PRO Xbox Wireless v čiernom prevedení vyniká modernou a odolnou hliníkovou konštrukciou. Pohodlie aj počas dlhšieho používania zaručujú mäkké konštrukčné časti z pamäťovej peny. Headset s nastaviteľnou výškou bočných strán si prispôsobíte podľa svojich potrieb. 

Kvalitné zvukové zážitky

  • Frekvenčný rozsah: od 20Hz do 20 000Hz
  • Citlivosť: 109dB
  • Impedancia: 32ohm

Kvalitné 50mm neodymové zvukové ovládače vám sprostredkujú každý zvukový detail. Všetko, čo sa bude v hre odohrávať, budete počuť v 3D efektoch vďaka technológii Dolby Atmos.

Praktický mikrofón

Ak patríte medzi tých, ktorí pri hraní hier radi komunikujú so svojimi spoluhráčmi, určite oceníte kvalitný mikrofón s možnosťou odpojenia. Má široký dynamický rozsah. Ten sa postará o čisté a jasné zachytenie vášho hlasu. 

Vylaďte svoju aktivitu

Ovládacie prvky na reguláciu zvuku a hlasu sa nachádzajú v časti slúchadiel. Pomocou prvkov Game and Chat Mix môžete ľahko prepínať a vylaďovať medzi zvukmi v hre a hlasom svojich spoluhráčov pri komunikácií.

Kompatibilita

Pripojte herný headset bezdrôtovo bez potreby adaptéra priamo ku svojej konzole Xbox One alebo k novinke Xbox Series. Je špeciálne určený pre tieto platformy, aby ste získali zvuk s nízkou latenciou a vysokou kvalitou.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 109 dB
Impedancia 32 ohm
Štýl nosenia náhlavné
Výdrž batérie 20 hod.
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Áno
Konektor USB

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Corsair HS75X PRO Xbox Wireles čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami