CPA Halo 11 Pro červený


Mobil, 2,4" displej, Rozlíšenie: 220x176", Interné úložisko: 32000 MB, Slot pre pamäťovú kartu, Bluetooth, 0,3 Mpx hlavný fotoaparát, 900 mAh batéria, mini sim. Viac info

Farba


Cena 43,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,88 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Mobilný telefón CPA Halo 11 Pro v červenom prevedení je vybavený 2,4" farebným displejom s rozlíšením 220 x 176 pixelov a veľkými čitateľnými znakmi. Disponuje batériou s kapacitou 900 mAh s výdržou v pohotovostnom režime 10 dní. K dispozícii Bluetooth, FM rádio a nabíjací stojan. Na zadnej strane je umiestnené SOS tlačidlo. Je vybavený vstavaným LED svetlom so samostatným vypínačom. Samozrejmosťou je podpora pamäťových kariet Micro SDHC s maximálnou kapacitou 32 GB.

Foto kontakty a LED svetlo so samostatným vypínačom

CPA Halo 11 Pro vám ponúka praktické LED svetlo so samostatným tlačidlom umiestneným na boku telefónu, vďaka čomu je možné ho zapnúť aj v prípade, že je mobilný telefón vypnutý. Rovnako zaujímavou funkciou Foto kontakty. Postačí, aby ste si k vybraným kontaktom nahrali fotografiu, zásluhou čoho rýchlo zistíte kto vám práve volá. 

 

Užitočné SOS tlačidlo s núdzovým zdieľaním aktuálnej polohy

Čo nepochybne oceníte je SOS tlačidlo s núdzovým zdieľaním polohy umiestnené na zadnej strane. V prípade, že to bude potrebné, dokáže odoslať SMS správu s aktuálnou polohou na vopred zvolené SOS kontakty. SOS kontakt kliknutím na odkaz v správe otvorí webovú stránku s polohou seniorského telefónu a ďalšími informáciami.

 

Praktický spoločník na každý deň

Výdrž zaručí batéria s kapacitou 900 mAh s výdržou v pohotovostnom režime 10 dní. Nabíjanie prebieha pomocou nabíjacieho stojančeka, ktorý je možné využiť aj ako praktický stojan. Samozrejmosťou je podpora pamäťových kariet s kapacitou do 32 GB. Nechýba Bluetooth či FM rádio.

Obsah balenia: telefónne zariadenie, nabíjací stojan, kábel, manuál.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 2.4 "
3G Áno
Rozlíšenie displeja (px) 220x176
Kapacita 32000 MB
Typ telefónu Klasický

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia CPA Halo 11 Pro červený

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Matej

21. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Dizajn,