CPA Halo 11 Pro čierny


Uhlopriečka ("): 2.4 ", 3G: Áno, Rozlíšenie displeja (px): 640x480, Kapacita: 32000 MB, Typ telefónu: Klasický,

Farba


Cena 38,90 €

0,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Mobilný telefón CPA Halo 11 Pro v čiernom prevedení je vybavený 2,4" farebným displejom s rozlíšením 220 x 176 pixelov a veľkými čitateľnými znakmi. Disponuje batériou s kapacitou 900 mAh s výdržou v pohotovostnom režime 10 dní. K dispozícii Bluetooth, FM rádio a nabíjací stojan. Na zadnej strane je umiestnené SOS tlačidlo. Je vybavený vstavaným LED svetlom so samostatným vypínačom. Samozrejmosťou je podpora pamäťových kariet Micro SDHC s maximálnou kapacitou 32 GB.

Foto kontakty a LED svetlo so samostatným vypínačom

CPA Halo 11 Pro vám ponúka praktické LED svetlo so samostatným tlačidlom umiestneným na boku telefónu, vďaka čomu je možné ho zapnúť aj v prípade, že je mobilný telefón vypnutý. Rovnako zaujímavou funkciou Foto kontakty. Postačí, aby ste si k vybraným kontaktom nahrali fotografiu, zásluhou čoho rýchlo zistíte kto vám práve volá. 

 

Užitočné SOS tlačidlo s núdzovým zdieľaním aktuálnej polohy

Čo nepochybne oceníte je SOS tlačidlo s núdzovým zdieľaním polohy umiestnené na zadnej strane. V prípade, že to bude potrebné, dokáže odoslať SMS správu s aktuálnou polohou na vopred zvolené SOS kontakty. SOS kontakt kliknutím na odkaz v správe otvorí webovú stránku s polohou seniorského telefónu a ďalšími informáciami.

 

Praktický spoločník na každý deň

Výdrž zaručí batéria s kapacitou 900 mAh s výdržou v pohotovostnom režime 10 dní. Nabíjanie prebieha pomocou nabíjacieho stojančeka, ktorý je možné využiť aj ako praktický stojan. Samozrejmosťou je podpora pamäťových kariet s kapacitou do 32 GB. Nechýba Bluetooth či FM rádio.

Obsah balenia: telefónne zariadenie, nabíjací stojan, kábel, manuál.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 2.4 "
3G Áno
Rozlíšenie displeja (px) 640x480
Kapacita 32000 MB
Typ telefónu Klasický

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií CPA Halo 11 Pro čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené