Creative SB Z, PCIE - int. zvuková karta

Cena:
99,90 €

Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 4,00 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Interná zvuková karta CREATIVE SB Z, PCIE so štvorjadrovým zvukovým procesorom Sound Core3D prináša naozaj vysoko kvalitný zvuk i neopísateľný zážitok z celkovej atmosféry. Jednoduchá prepojiteľnosť so systémom, zosilovačom alebo reproduktormi je zabezpečená prostredníctvom pozlátených analógových a optických výstupov. Crystal Voice FX funkcia spoľahlivo vytvorí akustickú zónu a potláča okolitý zvuk. Kvalitný zosilovač podporuje slúchadlá i headsety s impedanciou 600 Ohm.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • 4% späť na NAY Extra kartu

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Dokonalý zvuk

Interná zvuková karta CREATIVE SB Z, PCIE je súčasťou mimoriadne výkonnej rady Z-Series zvukových kariet Sound Blaster PCI-Express. Pre hry, zábavu i počúvanie obľúbenej hudby bude tou najlepšou možnou voľbou. Keďže zahrňuje všetky hardwarové a softwarové funkcie karty Sound Blaster Zx a skutočne kvalitný duálny mikrofón, budete s ňou nadmieru spokojný. 

SBX Pro Studio

Realistickejšie podanie zvuku i hlasu možno dosiahnuť vďaka zvukovej technológii SBX Pro Studio. Už teraz sa môžete tešiť na krištáľovo čistý zvuk alebo hlas či už pri hrách alebo filmoch. 

Sound Core3D

Výkonný 4-jadrový procesor bude zabezpečovať pokročilý zvukový a hlasový zážitok počas celej doby. Bol navrhnutý presne tak, aby sa staral o efekty SBX Pro Studio a CrystalVoice. Zvyšuje sa tak frekvencia snímkovania i celková kvalita hlasu i zvuku.

Jednoduché prepínanie

Vďaka tejto karte sa už nebudete musieť zaoberať odpojovaním slúchadiel. Prepínanie medzi jednotlivými slúchadlami a reproduktormi Vám uľahčuje prepínač, ktorý sa nachádza na ovládacom paneli Sound Blaster Control Panel

Scout Mode

Patríte aj Vy medzi nadšených hráčov či už bojových alebo iných akčných hier? V tom prípade si túto funkciu určite zamilujete. S technológiou Scout Mode máte pred svojimi súpermi vždy náskok! Svojich nepriateľov budete počuť už z väčšej diaľky, čo je v hre skvelou taktickou výhodou. 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Creative

Ostatné

Kód produktu: 70SB150000001

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore