Creative Sound BlasterX AE-5 Plus zvuková karta

Doprava zadarmo

Typ PC príslušenstva: zvuková karta, Cestovné: Nie,


Cena 149,00 €

2,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Herná zvuková karta Creative Sound BlasterX AE-5 Plus je určená pre stolné PC. Disponuje RGB podsvietením Aurora Reactive Lighting System. Vybavená je technológiami Sound Blaster Acoustic Engine a Crystal Voice. Režim Scout 2.0 umožní lepšie počuť a lokalizovať nepriateľa hri hraní. Na úpravu zvukových efektov slúži softvér Sound Blaster Command. Karta ďalej disponuje 4-jadrovým procesorom Sound Core3D, dynamickým rozsahom 122dB, enkóderom Dolby Digital Live a DTS. Výbava rozhrania ponúka 3x 3,5mm 5.1 Line-out, 1x optický výstup TOSLINK, 1x 3,5mm výstup pre slúchadlá, 1x 3,5mm vstup pre mikrofón a 1x predný panel Intel HD Audio. Zvuková karta je kompatibilná s operačným systémom Windows 8 (a novší).

Určená pre hráčov

Zvuková karta Creative Sound BlasterX AE-5 Plus je pre stolné PC. Určená je pre náročnejších hráčov, čomu svedčí nielen technická a softvérová stránka, ale rovnako aj dizajn. Prispôsobiteľné RGB podsvietenie Aurora Reactive Lighting System oživí a rozžiari skriňu vášho počítača.

Technologická výbava

Kvalitný zvukový zážitok zabezpečia technológie Sound Blaster Acoustic Engine a Crystal Voice, ktorými je zvuková karta vybavená. Hráči FPS hier ocenia vylepšený režim Scout 2.0, ktorý im umožní lepšie počuť a lokalizovať nepriateľa. Na úpravu zvukových efektov slúži softvér Sound Blaster Command. Ďalej disponuje 4-jadrovým procesorom Sound Core3D, dynamickým rozsahom 122dB, dvojitým zosilňovačom Xamp, enkóderom Dolby Digital Live a DTS, ktoré vylepšia audio zážitky.

Rozhranie

Výbava rozhrania ponúka:

  • 3x 3,5mm 5.1 Line-out
  • 1x optický výstup TOSLINK
  • 1x 3,5mm výstup pre slúchadlá
  • 1x 3,5mm vstup pre mikrofón
  • 1x predný panel Intel HD Audio

Zvuková karta je najlepšie kompatibilná s operačným systémom Windows 10. Pri starších verziách OS môžu nastať komplikácie pri funkčnosti a využití niektorých technologických funkcií.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ PC príslušenstva zvuková karta
Cestovné Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Creative Sound BlasterX AE-5 Plus zvuková karta

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené