Creative Stage čierny

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Dostupné vystavené kusy ihneď v 2 predajniach

Cena:
89,00 €

Späť na NAY Extra kartu 1,78 €

POPIS PRODUKTU

Výkonný 2.1 systém Creative Stage je univerzálnym zvukovým systémom, ktorý je možné pripojiť takmer k čomukoľvek. Soundbar sa skladá z dvoch reproduktorov s výkonom 2x20 W, ktoré produkujú veľmi kvalitný a čistý zvuk, ktorý doplní silné basy zo subwoofera. Subwoofer má výkon 40 W. Navyše má integrovanú batériu s kapacitou 2200 mAh, ktorá umožní až 6 hodín prevádzky. Univerzálnosť systému je zaistená vďaka nespočtu možnosťou jeho pripojenia, možno ho pripojiť prostredníctvom Bluetooth, HDMI (ARC), optického kábla a AUX kábla. Nechýba ani USB vstup pre pripojenie MP3 prehrávačov alebo flash diskov. Maximálny výkon tohto systému je 160 W. Elegantné prevedenie sa bude vynímať ako u vášho počítača, tak i pri televízii vo vašej obývačke. Soundbar je možné pripevniť aj na stenu. V balení sa tiež nachádza diaľkové ovládanie. Farba čierna.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Elegantný 2.1 systém

Creative Stage je výkonný a elegantný 2.1 systém, ktorý obsahuje soundbar a subwoofer. Moderné prevedenie, ktoré podčiarkuje štýlová čierna farba sa bude vynímať kdekoľvek. Či už na stole pod vaším širokouhlým monitorom alebo u vašej televízie. Prevedenie soundbaru je prispôsobené tak, aby sa dal pripevniť na stenu. Môžete ho tak mať hneď pod vašou televíziou a užívať si veľmi kvalitný zvuk pri sledovaní obľúbených filmov alebo relácií. Výhodou tohto systému je niekoľko možností, ako ho pripojiť k svojmu zariadeniu. Medzi ne sa radí Bluetooth, AUX kábel, HDMI s podporou ARC a optický kábel. Creative Stage tak môžete pripojiť k televízii, k počítaču alebo napríklad k mobilnému telefónu.

Vychutnajte si kvalitný zvuk

S týmto systémom si budete môcť vychutnať hlasnejší a hlbší zvuk, ktorý vás milo prekvapí. Zvuk dokonale vyplní celú miestnosť a vy si budete pripadať súčasťou deja, či už sa bude pozerať na film, alebo hrať akčnú hru. Soundbar, ktorý je zložený z dvoch reproduktorov, je spárovaný s výkonným subwooferom, ktorý doplní zvuk o veľmi príjemné a hlboké basy, ktoré pridajú zvuku na dynamickosti. Zaujímavou vlastnosťou soundbara je tiež integrovaná batéria s kapacitou 2200 mAh. Táto batéria poskytne dostatok energie pre až 6 hodín prevádzky.

Pohodlné ovládanie

Ovládanie systému je pohodlné vďaka pribalenému diaľkovému ovládaniu. Pomocou ovládača si budete môcť nastaviť nielen hlasitosť, ale aj hodnoty výšok a basov. Možno si tiež nastaviť predvolený zvukový režim napríklad Koncert, Hudba alebo Film. V ponuke sa tiež nachádza špeciálny herný režim. Ovládacie prvky sú tiež umiestnené na bočnej strane soudbaru.

Prehrajte si obľúbenú hudbu priamo z flash disku

Creative Stage je ďalej vybavený USB portom, ktorý umožní pripojenie flashdisku s maximálnou kapacitou 32 GB alebo MP3 prehrávača. Toto vám umožní vychutnať si svoju obľúbenú hudbu bez potreby využívania ďalšieho zariadenia. Hudbu si možno prehrávať aj z mobilných telefónov pomocou Bluetooth technológie alebo pomocou AUX kábla.

Obsah balenia

  • Creative Stage Soundbar
  • Creative Stage Subwoofer
  • AUX kábel
  • diaľkové ovládanie
  • sada pre montáž na stenu
  • užívateľská brožúra

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Farba: čierna
Počet kanálov: 2,1
Výkon reproduktoru: 80 W

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 1
Počet USB portov: 1
iNFC: Nie
Počet optických vstupov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 55 cm
Výška: 7 cm
Hĺbka: 7,8 cm
Hmotnosť: 1,2 Kg

Multimedia

Zvukové formáty: mp3

Obsah balenia

Obsah balenia: návod

Ďalšie vlastnosti

Počet kanálov: 2,1

Zvuk

Audio dekódery: Dolby Digital
Frekvenčný rozsah (Hz): 55-20000
Výkon reproduktoru: 80 W

Reproduktory

iSubwoofer: Áno

Rádio

FM rádio: Nie

Ostatné

Kód produktu: 51MF8360AA000

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore